Kuehne+Nagel Air Logistics خدمات خود را در JFK گسترش می دهد

شرکت لجستیک Kuehne+Nagel تأسیسات فرودگاه بین‌المللی جان اف کندی (JFK) خود را با 4500 فوت مربع مستقل، منطبق با GxP و منطقه کنترل‌شده دما و همچنین 10000 فوت مربع فضای انبار اضافی گسترش داده است. . گسترش انبار 78763 فوت مربعی آنها همچنین شامل فضای اداری مدرن و قابلیت های پیشرفته است.

فضای کنترل شده با دما دارای دو ناحیه مجزا برای پشتیبانی از طیفی از شرایط آب و هوایی از +2 درجه سانتیگراد تا +25 درجه سانتیگراد است و به طور خاص برای مراقبت های بهداشتی و عملیات فاسد شدنی طراحی شده است. این سایت با GDP و IATA CEIV به عنوان بخشی از گواهی HealthChain خود Kuehne+Nagel مطابقت دارد.

ما خوشحالیم که قابلیت‌های پیشرفته و توسعه‌یافته‌ای را در JFK – یکی از قطب‌های برتر برای پروازهای بین‌المللی – برای پشتیبانی از مشتریان فعلی و آینده در زمینه‌های بهداشت، هوافضا، نیمه‌کانون، فاسد شدنی‌ها یا موارد دیگر، با تسهیلات فوق‌العاده‌ای از شرکتی که به آن متکی هستند، ارائه می‌کنیم. تضمین کیفیت، “گرگ مارتین، معاون ارشد، لجستیک هوایی در Kuehne + Nagel در آمریکای شمالی گفت. “من به ویژه به سرمایه گذاری که برای تقویت بیشتر زنجیره تامین کنترل شده با درجه حرارت با مدیریت دمای انتها به انتها در تاسیسات خود انجام داده ایم، افتخار می کنم، زیرا همچنان به گسترش ردپای مراقبت های بهداشتی و پشتیبانی خود در سراسر آمریکای شمالی ادامه می دهیم.”

این سایت ایستگاه باربری کانتینری پیوندی (CFS) در نزدیکی فرودگاه JFK واقع شده است، در دسترس بودن 24 ساعته، دارای 20 گیت بارگیری و تخلیه است و با GDP و C-TPAT مطابقت دارد. این سایت دارای مانیتورینگ دوربین مداربسته 24/7 بهبودیافته برای امنیت بیشتر است و قابلیت‌های ارتقا یافته دستگاه بار واحد (ULD) را ارائه می‌دهد که به محموله اجازه می‌دهد با نقاط تماس کمتری در کنار هم نگهداری شود و آرامش خاطر بیشتری را برای حفظ یکپارچگی محموله به ارمغان می‌آورد. گواهی‌های اضافی برای این سایت شامل گواهی‌نامه EngineChain خود Kuehne+Nagel و همچنین راه‌حل‌هایی برای تدارکات باتری و تدارکات خودرو تمام‌شده است.

مراقبت‌های بهداشتی و Semicon بخشی از حوزه‌های رشد در نقشه راه 2026 Kuehne+Nagel هستند، یک برنامه استراتژیک چهار ساله در راستای چشم‌انداز این شرکت برای سال 2030: تبدیل شدن به قابل اعتمادترین شریک زنجیره تامین که از آینده‌ای پایدار حمایت می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر:
دومینیک نادلهوفر
گروه Kuehne+Nagel
تلفن: +41 44 786 95 26
ایمیل:[email protected]

منبع