150 میلیون دلار در اختیار پرورش دهندگان کالیفرنیایی برای ارتقای صرفه جویی در انرژی است

این به این دلیل است که جایزه شما در طول یک سال پرداخت می شود و بر اساس صرفه جویی در انرژی تأیید شده است. شرکت های آب و برق کالیفرنیا ارزیابی های انرژی خود را به طور مشابه انجام می دهند، اما ممکن است کمی متفاوت باشند زیرا اکثر آنها هر سه ماهه پرداخت های تشویقی انجام می دهند، به این معنی که می توانید حداکثر چهار پرداخت دریافت کنید.

چندین شرکت خدماتی از جمله گاز و الکتریک اقیانوس آرام، ادیسون کالیفرنیای جنوبی و گاز و الکتریک سن دیگو در این برنامه شرکت می کنند. چند شهرداری و تعاونی های کوچکتر نیز درگیر هستند.

در اوایل سال گذشته، کمیسیون خدمات عمومی کالیفرنیا برنامه دسترسی به بازار (MAP) را معرفی کرد، یک برنامه قابلیت اطمینان شبکه که با جایگزینی تجهیزات ناکارآمد، صرفه جویی در انرژی را – به ویژه در اوج تقاضای تابستان – تشویق می کند.

بنابراین نه تنها برای شرکت به مجوز قبلی نیاز دارید، بلکه پاداش تشویقی شما بر اساس صرفه جویی واقعی انرژی در سال گذشته است. همچنین باید از طریق یک جمع‌آوری مجاز کار کنید و نه مستقیماً با ابزار خود.

یک اعلامیه اضطراری انگیزه جدیدی را برای پرورش دهندگان کالیفرنیایی برای ارتقاء امکانات ایجاد کرده است.

هدف اصلی برنامه MAP افزایش قابلیت اطمینان در شبکه انرژی کالیفرنیا و همچنین کاهش خطرات خاموشی یا خاموشی است. برای کشاورزان، چالش این است که فرماندار کالیفرنیا گاوین نیوسام این برنامه را به عنوان یک اعلامیه اضطراری به اجرا درآورد. بنابراین یک ظرف محدود دلار در دسترس است و یک پنجره زمانی کوچک برای ارتقاء صرفه جویی در انرژی وجود دارد.

ایالت 150 میلیون دلار برای این برنامه در اختیار گذاشت. با این حال برای شرکت، الزاماتی وجود دارد.

نتیجه می تواند ارزش تلاش و صبر اضافی را داشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر:
کریس هیگینز، مدیرعامل
هورت آمریکا
[email protected]
www.hortamericas.comمنبع

لی لویت، از آمریکای شمالی، گفت: «مطلوب این است که وقتی سناریوهای ارتقاء نور را مقایسه می کنم، به عنوان مثال، می بینم که جایزه تشویقی برای برنامه MAP از طریق برنامه MAP 20 تا 30 درصد بیشتر است. مدیر Utility for Current Lighting (سابق GE Current، A Daintree Company و Hubbell Lighting).

در حال حاضر، انتظار می رود این برنامه حداقل تا سپتامبر یا اکتبر 2023 ادامه یابد.

لویت افزود: «این دلارهای برنامه متعهد به کار با شریک جمع‌آوری مانند Current بر اساس پیش‌تأیید، اولین خدمت است.» پروژه ها باید تا آگوست 2023 نصب شوند و هنوز کسی نمی داند که آیا این برنامه با بودجه جدید ادامه می یابد یا به طور دائم به پایان می رسد.

اولاً، MAP با برنامه‌های تخفیف سنتی که پس از ایجاد روشنایی LED یا ارتقاء فناوری، چک‌ها را بر اساس صلاحیت‌ها صادر می‌کنند، متفاوت است. MAP بر قابلیت اطمینان شبکه برق از طریق ارتقا/بهسازی با بهره وری انرژی تمرکز می کند و صرفه جویی در انرژی را طی یک دوره 12 ماهه پس از نصب ارزیابی می کند.