10 ادغام و تملک از سال 2022


پس از کووید، مردم نمی‌توانستند صبر کنند تا بالاخره دوباره دور هم جمع شوند. صنعت هورتی شتاب را به دست گرفت و در یک راه بزرگ گرد هم آمد. در اینجا 10 مورد از ادغام ها و ادغام های متعددی که در سال 2022 اتفاق افتاد، آورده شده است.

ما دنبال این نیستیم. ما تغییر را رهبری خواهیم کرد.

AgriFORCE اخیراً در حال خرید بوده است. اخیراً، این شرکت دو خرید در دست اقدام به نام‌های شرکت مشاوره AgTech Delphy و تکثیرکننده کشت بافت گیاهی بلژیکی Deroose را اعلام کرده است. اینگو مولر، مدیر عامل AgriFORCE می گوید: «هدف ما بازگشایی ارزش گیاهان و سیستم های غذایی است. “استراتژی ما یک چهارپایه دو پا است. بخش راه حل های ما همه چیز در مورد چگونگی تولید محصولات بهتر با پایداری بیشتر است. از طرف برندها، ما متعهد به ارائه آن به مصرف کننده هستیم. مشاغل دلفی و دروز با این مشخصات مطابقت دارند – – گرفتن کل زنجیره ارزش، از گیاهان جوان شروع می شود، سپس به زنجیره بالا مهاجرت می کند و در نهایت به مصرف کننده می رسد.

Signify خرید فلوئنس را تکمیل کرد

Signify خرید Fluence از ams OSRAM را تکمیل کرده است. فلوئنس با یک بازار جداگانه به عنوان یک واحد تجاری یکپارچه در کسب و کار روشنایی کشاورزی Signify در بخش راه حل های دیجیتال فعالیت خواهد کرد.

هارش چیتال، رهبر بخش راه حل های دیجیتال در Signify گفت: “ما از استقبال از تیم فلوئنس و شروع همکاری با یکدیگر برای هدایت نوآوری در نورپردازی باغبانی و ایجاد ارزش برای کشاورزان در سراسر جهان هیجان زده هستیم.”

از آنجایی که می‌توانیم کل چرخه حیات گلخانه را ببینیم، می‌توانیم به طور کلی درباره آن فکر کنیم.

در طول سال گذشته، تامین کننده باغبانی BFG Supply چهار شرکت را با هدف دقیق در ذهن خود خریداری کرده است: گسترش شبکه، محصولات و قابلیت های توزیع آنها. دیو دیلی با BFG می گوید: «اولین خریدی که ما تکمیل کردیم Gard’n-Wise در دسامبر 20 بود. “و سپس، در مارس ’21، ما L&L Nursery Supply را خریداری کردیم. منطق پشت این خریدها گسترش در غرب ایالات متحده بود: با Gard’n-Wise، ما وارد منطقه Mountain West شدیم، در حالی که با L&L، جای پایی به دست آوردیم. در ساحل غربی.”

Profile Products Quick Plug را از Dümmen Orange خریداری می کند

Profile Products از خرید Quick Plug، تولید کننده پیشرو در محیط های رشد پیوندی برای تکثیر گیاهان خبر داد. این خرید از Dümmen Orange، یک شرکت گل‌کاری مستقر در هلند، شامل تمام محصولات، فناوری‌ها، کارکنان و امکانات Quick Plug در هلند، کانادا، اورگان، ایالات متحده است.

جیم تانر، مدیر عامل محصولات Profile گفت: «با اضافه شدن Quick Plug، ما نه تنها می‌توانیم پیشنهادات خود را به مشتریان فعلی زینتی و بازار کشاورزی محیط کنترل‌شده گسترش دهیم، بلکه از تولید مواد غذایی برای اطمینان از امنیت غذایی در سراسر جهان حمایت کنیم.» “ما هیجان زده هستیم که تیمی همفکر را وارد میدان کنیم که دیدگاه استراتژیک ما از رشد را از طریق فناوری نوآورانه برای ارائه محصولات قابل اعتماد به اشتراک بگذارد.”

Bluelab برای خرید Autogrow

شرکت فناوری کشاورزی Bluelab مستقر در نیوزیلند، شرکت اتوماسیون Autogrow را به عنوان بخشی از یک استراتژی جهانی برای گسترش عملیات به مناطق جدید و افزایش دامنه فناوری ارائه شده خود به مشتریان خریداری کرده است.

هر دو شرکت روی هم تقریباً 60 سال تخصص در بخش فناوری باغبانی دارند و کارمندانی در سراسر جهان از جمله در ایالات متحده، کانادا، آسیا و اروپا دارند.

گرگ جارویس، مدیرعامل Bluelab می گوید: “ما بسیار هیجان زده هستیم که این خرید و معنای آن برای صنعت را اعلام کنیم. Autogrow محصولات مکمل را به مجموعه ما می آورد و روابط قوی در حال حاضر در بازار، به ویژه در آسیای جنوب شرقی دارد.”

خرید Penny UK توسط Power Plastics
به عنوان بخشی از گروه Rutec، Power Plastics اعلام کرد که Penny UK اکنون بخشی از گروه آنها است.

درست مانند Power Plastics، Penny UK یک عمده فروش فنی در زمینه آبیاری است که به صورت محلی در بازار انگلستان متمرکز است. موریس دی استفانو از Power Plastics می‌گوید: «با اقدام کنونی، ما یک بازار بین‌المللی به سرعت در حال تغییر را پیش‌بینی می‌کنیم، که در آن مشخص شده است که نیاز بیشتری به تماس‌های محلی در سراسر جهان وجود دارد.

“علاوه بر این، بازار بریتانیا در حال حاضر پتانسیل واقعی دارد، به ویژه با تیم بزرگی که اکنون در بریتانیا داریم، که توسط استوارت پنی هدایت خواهد شد. به این ترتیب، ما می‌توانیم موقعیت خود را با پنی انگلستان بلافاصله در آینده تقویت کنیم. درک بهتر نیازهای محلی به این معنی است که می توانیم این تمرکز را اضافه کنیم و شبکه ای از مشتریان را در سراسر کشور ایجاد کنیم.”

Midstream Lighting خرید Hyperion Grow را تکمیل کرد


Midstream Lighting خرید Hyperion Grow Lights را تکمیل کرده است. Midstream برند Hyperion را به عنوان محصول باغبانی خود حفظ خواهد کرد. تحت رهبری مدیر عامل سابق هایپریون جاناتان بارتون.

جاناتان یک رهبر ارشد باتجربه، واحد تجاری Plessey Semiconductors Grow Light را در سال 2016 تأسیس کرد، سپس واگذاری آن را هدایت کرد تا در سال 2020 به Hyperion Grow Lights تبدیل شود. اکنون، به عنوان رئیس باغبانی Midstream، جاناتان یکپارچه سازی نام تجاری را پیش خواهد برد – با استفاده از برش Midstream- طراحی راه حل لبه و قابلیت پروژه جهانی و چندبخشی به تجربه تخصصی باغبانی Hyperion.

Decowraps خرید Flopak ایالات متحده را تکمیل کرد
Decowraps خرید Flopak USA را تکمیل کرده است، یک بازیگر اصلی در پوشش های از پیش ساخته شده گلدان و سیستم های تحویل گل.

Decowraps با Palladin Consumer Retail Partners، یک شرکت سهام خصوصی مستقر در بوستون، در آگوست 2020 شریک شد. این دومین خریدی است که Decowraps از زمانی که پالادین در این شرکت سرمایه‌گذاری کرده است، تکمیل کرده است.

اتحادیه تاسیسات طراحی، تولید و توزیع Decowraps در میامی، بوگوتا، آلسلمیر، کیتو، نایروبی و چین؛ همراه با امکانات توزیع فلوپاک در سنت لوئیس و تولید در ویتنام. زنجیره تامین شرکت را بهبود می بخشد، توزیع محصولات را بهینه می کند و عرضه محصول را گسترش می دهد. این خرید منجر به پیروزی بزرگی برای هر دو شرکت و افزایش خدمات به مشتریان خواهد شد.

مزارع اسمرالدا ساند فلاورز را خریداری می کند.

مزارع اسمرالدا قراردادی را برای خرید گل ساند منعقد کرده است. این خرید – که شامل سبد تنوع Sande و عملیات آن در اکوادور و ایالات متحده است – از اول ژوئن 2022 آغاز خواهد شد.

Sande Flowers، یک مزرعه نسل چهارم هلندی در اکوادور، به دلیل برنامه های گسترده Calla، Lily و Ranunculus مشهور است. Sande با محبوبیت نام‌هایی مانند Starfighter Lily، Schwarzwalder Calla و Strauss Calla، طیف گسترده‌ای از جدیدترین نژادهای گل تابستانی را پرورش می‌دهد.

با استفاده از دارایی‌های Sande، آن‌ها قابلیت‌های تولید اسمرالدا را گسترش خواهند داد و موجودی‌های ارزشمندی از لامپ‌های Calla، Oriental Lily و LA Lily را برای فصول آینده تضمین خواهند کرد. مجموعه تنوع با کیفیت بالا Sande مکمل کاملی برای کاتالوگ فعلی اسمرالدا است.

دانمارک: گروه Plantas Euroflora را تصاحب می کند

شرکت دانمارکی Plantas Group در حال رشد است و خود را به عنوان یکی از ده عمده فروش بزرگ در اروپا در زمینه گیاهان و گل ها معرفی می کند. دیروز آنها از خرید EuroFlora خبر دادند که در زمینه صادرات گیاهان گلدانی دانمارکی نیز رشد می کند و متخصص است.

ما در سال‌های اخیر رشد سالانه 10 درصدی را تجربه کرده‌ایم و با گسترش کسب‌وکار موجود خود از طریق قدرت و تملک‌های خود، جاه‌طلبی برای رشد بیشتر داریم. و خرید EuroFlora یک تطابق کامل است زیرا بین طرفین هم افزایی وجود دارد. ما با هم می‌توانیم. لارس بی اسمیت، مالک مشترک و مدیر عامل گروه پلانتاس توضیح می دهد که صادرات گل و گیاه به خارج از دانمارک و خرید در دانمارک و اروپا را تقویت کنید.

گروه پلانتاس 40 سال تجربه به عنوان عمده فروش گل و گیاه با فروش به عنوان مثال سوپرمارکت ها، گل فروشی ها و مراکز باغ در سراسر اروپا دارد. خرید EuroFlora شماره سه در یک سری خرید و بزرگترین خرید شرکتی تا به امروز است. از نظر رشد ارگانیک، گروه پلانتاس در ابتدای سال 2022 یک شرکت تابعه در آلمان افتتاح کرد و در لهستان گسترش یافت.منبع