Syngenta Flowers برنده جایزه بهترین ماده گیاهی در Show ExpoPlantas – کلمبیا شد

داوران بر اساس اندازه گل، شکل، عملکرد باغ و عملکرد گیاه شناسی به کلاه برتر بگونیا، مقام دوم را در رده بهترین محصول فضای باز اهدا کردند. جالب توجه است که مخاطبان این نمایش که عمدتاً پرورش دهندگان بودند، رز دورنگی کلاه بالایی را بهترین ارزیابی کردند.

علاوه بر کلاه برتر بگونیا، یخ زمستانی سیکلامن نیز توصیه قابل توجهی از سوی داوران در رده بهترین محصول داخلی داشت. سیکلامن یک محصول بسیار مورد تقاضا است و توسط پرورش دهندگان کلمبیایی به خوبی شناخته شده است.منبع مایکل ون باکل، رئیس تجارت بین‌الملل بازاریابی، می‌افزاید: «ما پتانسیل‌های زیادی در بازار کلمبیا می‌بینیم. نه تنها به دلیل حضور تولیدکنندگان ماهر از نظر فنی، بلکه در مقایسه با بازار بزرگی مانند برزیل، تاخیر کمتری وجود دارد. این احتمالاً به این دلیل است که صنعت صادرات زینتی در کلمبیا بسیار بزرگ است. بنابراین، تمرکز دولت بیشتر بر روی آوردن دانه ها در مقایسه با سایر کشورهای منطقه است. بر اساس این ویژگی ها، می توان گفت کلمبیا واقعاً یک کشور است. کشور گل.”

لوئیس کورسینی به همراه مدیریت توزیع کننده L&G Agroflowers جایزه را از ExpoPlantas دریافت کرد.

انرژی را در کلمبیا احساس کنید
لوئیس از پیشرفت‌هایی که در منطقه خود می‌بیند خوشحال است: “کلمبیا بازار جدیدی برای محصولات Syngenta است، با فرصت‌های هیجان‌انگیز فراوان. در حال حاضر، تمرکز بر روی گل‌های شاخه بریده است. تولیدکنندگان کلمبیایی قادر به تولید گل‌های باکیفیت با کیفیت پایین هستند. روش های تولید تکنولوژی: تعداد زیادی گیاهان مختلف وجود دارند که می توانند در شرایط یکسان رشد کنند.

علاوه بر کارگاه‌های مختلف، سخنرانان مهمان، و مراسم تقدیر، مسابقه‌ای برای «بهترین مواد گیاهی» نیز در نمایشگاه برگزار شد.

“کلمبیا یک بازار سکوی پرشی برای دیگر کشورهای آمریکای لاتین است و می تواند به عنوان یک کاتالیزور برای سایر بازارهای منطقه عمل کند. Syngenta دارای دو توزیع کننده و آزمایش های زیادی است، به عنوان مثال، در Dahlias، با همکاری کشاورزان و سایر شرکا. به خصوص. در seeds، Syngenta قرار است آزمایش های زیادی را برای اضافه کردن سری های جدید به این بازار انجام دهد.

در آخر هفته 19 تا 21 اکتبر، چهارمین دوره نمایشگاه ExpoPlantas، نمایشگاه مهد کودک کلمبیا، در فوساگاسوگا، کلمبیا برگزار شد. این نمایشگاه با حضور 80 غرفه‌دار از هشت کشور و 1000 بازدیدکننده حرفه‌ای، فراتر از انتظارات بود. لوئیس کورسینی، همکار Syngenta، مدیر حساب کلیدی LATAM در غرفه توزیع کننده L&G Agroflowers حضور داشت و به یک نمایش موفق نگاه کرد.

برای اطلاعات بیشتر:
گل سینجنتا
www.syngentaflowers.com