Presscon قصد دارد حضور خود را در آمریکای شمالی گسترش دهد

Presscon و کارآفرین کانادایی Gabe Schieven در حال همکاری برای ایجاد یک شرکت تابعه در منطقه Okanagan (کانادا) هستند. این شعبه Presscon به عنوان یک سکوی پرتاب برای پروژه های مختلف در سراسر آمریکای شمالی خدمت می کند. تمرکز آن بر عرضه محصولات به صنایعی مانند باغبانی، آبجوسازی، شراب سازی و پیشگیری از آتش سوزی است.

“برنامه ما شامل راه اندازی یک انبار و یک دفتر در منطقه اوکاناگان است. ما فروش خودمان و همچنین Presscon NL را انجام می دهیم تا روند را برای مشتریانمان هموارتر کنیم. ما تجهیزات را در اینجا در کانادا مونتاژ می کنیم و خدمات و نگهداری را از Schieven می گوید: هدف ما ارائه همان تجربه مشتری در آمریکای شمالی مانند اروپا است.


گیب شیون

بلافاصله مشتاق
Gabe Schieven برای اولین بار در اوایل سال 2023 با محصولات Presscon معرفی شد و بلافاصله در مورد آنها مشتاق شد. “من یک کارآفرین کانادایی با پیشینه آکادمیک هستم. من در دانشگاه بریتیش کلمبیا در رشته مهندسی مکانیک و شیمی تحصیل کردم. در طول دوران حرفه ای خود، زمینه های مختلفی را کشف کرده ام. از تحقیق و توسعه در فیزیک (به ویژه دنیای جذاب پلاسمای سرد) به شیمی با تمرکز بر داروسازی. اینجا بود که برای اولین بار نام Presscon را شنیدم و با محصولات آنها آشنا شدم.”

بازدید کاری سه ماهه
“در پاییز 2023، من سه ماه پرارزش را در Presscon در هلند گذراندم. بسیار کنجکاو بودم که ببینم آیا می توانم به Presscon در گسترش حضور خود در آمریکای شمالی کمک کنم. هنگامی که برای اولین بار در اوایل سال 2023 با محصولات نوآورانه Presscon آشنا شدم، من بلافاصله در آنها فروخته شدم. من پتانسیل این سیستم ها را برای مشاغل در کانادا و ایالات متحده دیدم، بنابراین این بازدید کاری را آغاز کردم.”

آموزش فنی
شیوون یک مهندس است و نه تجاری. “اجازه بدهید واضح بگویم: من خودم را به عنوان یک فروشنده معمولی نمی دانم. هدف واقعی من کمک به رشد Presscon در آمریکای شمالی است. خواه در مورد ارائه گزینه های مقرون به صرفه تر برای نگهداری سیستم های نصب شده باشد یا در مورد ترویج سازگار با محیط زیست. راه حل ها، هدف من حمایت از مشتریان بالقوه خود در دستیابی به اهدافشان است.”

برای اطلاعات بیشتر:
Presscon
Veilingweg 27A, 2675 BR
Honselersdijk، هلند
تلفن: +31 174 -64 82 92
[email protected]
www.presscon.nl

منبع