McHutchison and Vaughan’s Horticulture تیم مدیریت فروشنده را گسترش می دهد


McHutchison و Vaughan’s Horticulture مفتخرند که تیم مدیریت پیشرفته خود را در تکامل مداوم این دو شرکت اعلام کنند.

این توسعه شامل استخدام اخیر جن ماینر، کارشناس باتجربه صنعت باغبانی، به عنوان مدیر برنامه فروشنده و ارتقاء عضو تیم فعلی سارا راش به مدیر برنامه فروشنده برای McHutchison و Vaughan’s Horticulture است.

جن ماینر

جسیکا مونتگومری، مدیر مدیریت فروشندگان McHutchison و Vaughan’s Horticulture گفت: “ما در مورد تجربه صنعت و موفقیت حرفه ای تیم مدیریت فروشنده خود بسیار هیجان زده هستیم.” “ترفیع سارا، همراه با اضافه شدن جن، به ما این امکان را می دهد که اکنون سطح بالاتری از خدمات را برای همه شرکای مورد اعتماد خود ارائه دهیم.”

بخش مدیریت فروشنده به ساخت برنامه های فروشنده ترجیحی و انحصاری و همچنین تسهیل مشارکت استراتژیک پرورش دهندگان و فروشنده ادامه خواهد داد. این دپارتمان متشکل از گروهی مجرب از کارشناسان باغبانی با تاکید زیاد بر پرورش گل می باشد.

قبل از پیوستن اخیر به McHutchison و Vaughan’s Horticulture به عنوان مدیر برنامه فروشنده، ماینر در 5 سال و نیم گذشته در Pacific Plug and Liner به عنوان مدیر فروش منطقه ای غربی که تجارت را در غرب ایالات متحده و کانادا افزایش داد، کار می کرد. او قبل از آن در EuroAmerican Propagators به‌عنوان مدیر منطقه کار می‌کرد که هم لاینر و هم گیاهان نهایی را می‌فروخت. ماینر به مدت 36 سال در صنعت باغبانی فعالیت کرده است، جایی که او همه چیز را از نصب منظره گرفته تا مالکیت محل خرده فروشی خود انجام داده است. او با سابقه فروش گسترده، علاقه زیادی به گیاهان دارد، از کار با دیگران لذت می برد و هرکسی را که در این مسیر ملاقات کرده است، بخشی از خانواده صنعت خود می داند.

سارا راش

Rasch در هشت سال گذشته دارایی McHutchison و Vaughan’s Horticulture در خدمات مشتریان بوده است و از تیم فروش پشتیبانی می کند و حساب های کلیدی را انتخاب می کند. او همچنین به عنوان مربی و سرپرست آموزشی برای تیم خدمات مشتری کمک کرد. قبل از پیوستن به McHutchison و Vaughan’s Horticulture در سال 2014، او با Aris Horticulture و McGregor Plant Sales کار کرد و در طول مسیر حرفه ای خود چندین سال تجربه تولید را به دست آورد.منبع