ISO Group رسماً مکان ایالات متحده را افتتاح کرد

گسترش ویرجینیا پاسخ خدمات را بهبود می بخشد
ایزو گروه همیشه مستقیماً با مشتریان خود شریک بوده است. حضور گسترده ایالات متحده این تعهد را در اولویت قرار می دهد. تکنسین های خدمات محلی و یک خط تلفن خدمات داخلی خدمات مشتریان را بهبود می بخشند. حمل و نقل داخلی باعث افزایش در دسترس بودن قطعات و کاهش زمان تحویل می شود.

با نگاه به آینده
ISO Group USA بر آینده متمرکز است. دفتر ریچموند در نظر دارد جلسات آموزشی در محل، دموهای مختلف ماشین، تست محصول و تجزیه و تحلیل داده ها را ارائه دهد. علاوه بر این، پرورش دهندگان می توانند با ISO در رویدادهایی در طول سال از جمله Greentech و Cultivate و از طریق به روز رسانی های نوآوری و یک خبرنامه دیجیتال درگیر شوند.

منندز می گوید: «مزایای توسعه ایالات متحده برای مشتریان ما بسیار زیاد است. “شماره تلفن داخلی ما برای تولیدکنندگان قابل دسترسی تر است و قطعات و خدمات به راحتی از محل ساحل شرقی ما در دسترس است.”

برای اطلاعات بیشتر:
ایزو گروه آمریکا
293 ترنر جاده
ریچموند، VA 23225
ایالات متحده آمریکا
1 (804) 409-5055
[email protected]
isohorti.comمنبع

ISO Group USA، یکی از زیرمجموعه های هلند ISO Group، تولید کننده ماشین های خودکار حمل و نقل کارخانه، اخیراً میزبان یک مراسم افتتاحیه بزرگ برای اعلام گسترش خود در مرکز ویرجینیا بود. این رویداد نشان دهنده افتتاح دفتر ریچموند، ویرجینیا است که خدمات را به بازارهای آمریکای شمالی و جنوبی افزایش می دهد. شرکت کنندگان شامل هیئتی از سفارت هلند، مقامات ایالتی و محلی و کشاورزان از سراسر ایالات متحده بودند

به گفته جان منندز، معاون رئیس جمهور و مدیر کل ISO Group ایالات متحده، “حضور شرکت کنندگان حتی بهتر از آن چیزی است که ما انتظار داشتیم.” بازدید از امکانات جدید ما با استقبال خوبی مواجه شده است، اما همه از دیدن ربات کاشت در عمل هیجان زده هستند.

این گسترش به مکان محدود نمی شود، بلکه گسترش فناوری های موجود در بازارهای آمریکای شمالی و جنوبی را نیز برجسته می کند. کاشت، برش، پیوند، کاشت پیاز، مرتب‌سازی، درجه‌بندی و نمونه‌برداری از جمله بسیاری از راه‌حل‌های رسیدگی به گیاهان هستند. این به پرورش دهندگان حق انتخاب برای افزایش عملیات خود می دهد. از دیگر اهداف ISO این است که به تولیدکنندگان این امکان را بدهد که فراتر از سالانه ها گسترش پیدا کنند و تولیدکنندگان را در بازارهایی که هنوز خودکار نشده اند، درگیر کنند.

“ما می خواهیم هر دو سال یک پیشرفت جدید را به بازار بیاوریم. ویم وان در میدن، رئیس ISO Group ایالات متحده آمریکا در مصاحبه اخیر خود گفت: ما هنوز روی کشت زینتی بسیار متمرکز هستیم، اما امیدواریم در بخش مواد غذایی نیز کارهای زیادی انجام دهیم.

به گفته منندز، «برنامه چند ساله ما شامل آزمایش‌های مشتریان برای انواع جدید، جلسات آموزشی در محل، و نمایش‌های فناوری نوظهور است». «هدف ما این است که هر دستگاه در اوج عملکرد به طور قابل اعتماد کار کند. علاوه بر این، ما به نوآوری بر اساس بازخورد مشتریان ادامه خواهیم داد.”

ریموند ون دن برگ، مدیر فروش بین‌المللی، خاطرنشان کرد: ایده‌های جدید از تولیدکنندگان می‌آیند. “تولید کنندگان به ما می گویند که دستگاه چگونه باید برای گیاهان و سیستم های محصول خود کار کند.” این بازخورد باعث نوآوری در ISO می شود. طرح‌های جدید نه تنها به تولیدکنندگان کمک می‌کند تا سرعت و کارایی تولید را بهبود بخشند، بلکه به آنها اجازه می‌دهد تا ترکیب محصول خود را گسترش دهند.