IFTF روشن است!

حتی برای کلمبیا، کشوری که سال‌هاست گل‌ها را از طریق دریا عرضه می‌کند و حجم آن سال به سال افزایش می‌یابد، هنوز چیزهای زیادی برای به دست آوردن وجود دارد، زیرا پتانسیل استفاده از آن برای تولیدکنندگان بیشتر انواع محصولات را دارد. به عنوان مثال، ال کاپیرو، پرورش دهنده گل داوودی، پرورش دهنده ای است که با موفقیت حجم زیادی از گل ها را از طریق دریا حمل می کند. 90 درصد گل های آنها از طریق دریا حمل می شود و در طول کنفرانس، کارلوس اوریبه گفت که 10000 کانتینر آنها در ژانویه ارسال می شود. در سال 2023، هزاران بار هوایی برای آنها صرفه جویی می شود.”

او توضیح می‌دهد که ورود به بازارهای جدید یکی از فرصت‌های بزرگ برای تولیدکنندگان کنیایی است، به عنوان مثال، چین، ژاپن، ایالات متحده آمریکا و استرالیا، بازارهایی هستند که در حال حاضر به دلیل فضای محدود و قیمت‌های بالای حمل‌ونقل هوایی، به این میزان ارسال نمی‌شوند. اما حمل و نقل از طریق دریا می تواند این تغییر را ایجاد کند.”


پل مولینا و دانیل گومز از رزهای نارانجو در حال ارائه انواع انحصاری خود نارانجو هستند که توسط DeRuiter پرورش یافته و در نمایشگاه Expo Flor اکوادور معرفی شده اند. این یک نوع نارنجی سر بزرگ است که رنگ را حفظ می کند.

روز دوشنبه، گزارش تصویری خود را در زیر یک پیش نمایش کوچک منتشر خواهیم کرد:

برای اطلاعات بیشتر:
نمایشگاه بین المللی گل و گیاه
www.iftf.nlمنبع

از غرفه FloralDaily در IFTF دیدن کنید!
با FloralDaily، ما یک غرفه در IFTF داریم و مشتاقانه منتظر دیدار شما در آنجا هستیم. ما همچنین با دوربین های خود در نمایشگاه می چرخیم. به غرفه ما (D1.22) بیایید و از ما دیدن کنید تا اخبار باغبانی را به اشتراک بگذارید، راهنمای خرید را فقط برای چت دریافت کنید، یا برای اطمینان از انتشار اخبار نمایشگاه خود یک ایمیل ارسال کنید.

پس از برگزاری کنفرانس کامل «گل‌های کنار دریا» که دیروز برگزار شد، IFTF صبح امروز درهای خود را باز کرد. این نمایشگاه سه روزه در دوازدهمین دوره خود برگزار می شود و میزبان نزدیک به 300 غرفه دار از بیش از 25 کشور و بازدیدکنندگان تجاری از بیش از 115 کشور است.


غرفه FloralDaily در IFTF

امیدها زیاد است و به گفته Van der Hulst، این صنعت در مرحله راه اندازی بسیار امیدوارکننده قرار دارد. حمل و نقل دریایی قطعاً سهمی در بازار خواهد داشت. این نه تنها گزینه پایدارتر و کم‌هزینه‌تر است، بلکه فرصت‌هایی را برای دستیابی به بازارهای جدید و ارسال انواع مختلف گل، برخی از آنها که معمولاً خیلی سبک یا سنگین هستند، باز می‌کند. برای حمل و نقل هوایی.”

Jeroen van der Hulst از FlowerWatch و یکی از اعضای میزگرد در هنگام بازتاب این کنفرانس سه ساعته می‌گوید: «این یک شروع فوق‌العاده برای هفته نمایشگاه بود، با حضور گسترده. “همه 400 صندلی موجود به طور کامل رزرو شده بودند و هنوز 200 نفر در لیست انتظار بودند. این علاقه زیاد نشان می دهد که صنعت پتانسیل را می بیند و آنها مشتاق کشف فرصت ها هستند و آماده رویارویی با چالش ها هستند. بزرگ و مثبت. بازخوردها برای ما بسیار انگیزاننده بوده است.”


برادران خوان و آلخاندرو اچیوری از مزارع آروماس، مزرعه ای به وسعت 25 هکتار که در حال پرورش هیدرنجیا است. در این نمایشگاه چندین گونه جدید ارائه کردند


طبقه نمایشگاه.

کنفرانس گل از دریا
علاقه به حمل گل از طریق دریا چند سالی است که افزایش یافته است و به همین دلیل، سازمان نمایشگاه های IFTF، HPP تصمیم گرفت “کنفرانس گل ها از طریق دریا” را زنده کند. پس از یک نسخه موفقیت آمیز در طول IFTEX در نایروبی، کنیا، در ژوئن گذشته، نسخه دیگری نیز دیروز برگزار شد و مخاطبان زیادی و بین المللی را در سراسر زنجیره تامین جذب کرد. بازیگران کلیدی مختلفی که در حال حاضر به طور مستقیم یا غیرمستقیم در صنعت گل کنیا و کلمبیا درگیر هستند در یک پانل گرد هم آمده اند و از طریق پرسش و پاسخ از طریق شرکت کنندگان در مخاطبان با یکدیگر تعامل دارند.


جان کووارسکی و آمنون ضمیر در حال ارائه کانسپت Cargolite هستند که اکنون در اکوادور نیز موجود است.


پنل در کنفرانس Flowers by Sea.