Hem Genetics بیست و پنجمین سالگرد خود را جشن می گیرد

برای جشن گرفتن 25 سالگرد Hem Genetics، کل تیم در یک سفر آخر هفته به دن بوش رفته اند.
این فضای شاد احتمالا هفته آینده، زمانی که آزمایشات گل دوباره شروع می شود، تمدید خواهد شد. پرورش دهندگان از سراسر مکان آخرین نوآوری های خود را به نمایش می گذارند و البته Hem Genetics نیز در آن شرکت خواهد کرد.

Hem Genetics امسال بیست و پنجمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد. با 25 سال، Hem Genetics یک “جوان” در میان شرکت های بذر است، اما (در میان دیگران) به دلیل انواع کوتوله ژنتیکی خود در گیاهان بستر شناخته شده است. ژنتیک نوآورانه آنها، در ترکیب با سرمایه‌گذاری‌های اخیر در تأسیسات اصلاحی «به‌روز» و ذخیره‌سازی بذر، به پایه‌ای محکم برای آینده‌ای پررونق منجر شده است.

شرکت مستقر در Hem (نزدیک به Enkhuizen) هنوز توسط خانواده سینگر اداره می شود. فرانک سینگر کارگردان است (پسرش مارتن به زودی در “پوزیشن قطب” خواهد بود)، و کارگردان سابق یان سینگر (80 ساله) هنوز در اطراف است تا یک فنجان قهوه بنوشد و با همه گپ بزند.

برای اطلاعات بیشتر:
ژنتیک سجاف
Hemmerbuurt 98, 1607 CL
سجاف، هلند
تلفن: 541312 228 (0) +31
ایمیل: [email protected]
www.hemgenetics.comمنبع

اما در کنار ژنتیک فشرده، Hem Genetics همچنین در حال جستجوی ژنتیک منحصر به فرد در طیف گسترده ای از گیاهان یکساله، چند ساله و گیاهان دارویی است که به عنوان مثال منجر به تولید سری جدیدی از اسنپدراگون های بلند دوگل (Antirrhinum DoubleShot) شده است که اخیراً به مدال طلای AAS اهدا شده است. عملکرد باغ و کانتینر

از سه‌شنبه 13 تا جمعه 16 ژوئن در Takii در Kudelstaart (هلند) می‌توانید از آزمایش‌های گل ژنتیکی Hem نیز بازدید کنید.

اما چگونه یک شرکت جدید وارد بازار می شود در حالی که هزاران نوع از آن در حال حاضر موجود است؟ Hem Genetics گونه های فشرده ژنتیکی مانند گل اطلسی، شمعدانی، مریم گلی و آگراتوم را معرفی کرد که نیازی به تنظیم کننده های رشد (شیمیایی) نداشتند، که منجر به نیروی کار کمتر، هزینه کمتر و پایداری بهتر شد. به عنوان مثال، سری Petunia Limbo/Mambo موفقیت‌آمیز بودند و هنوز هم در صنعت جهانی بذر نقطه عطفی هستند.

Hem Genetics 25 سال پیش از شرکت Hem Zaden که بذر گل را در سراسر جهان برای بازار آماتور عرضه می کند، منشا گرفته است. در این بخش، Hem Zaden یکی از قدیمی ترین و بزرگترین، اگر نگوییم بزرگترین تامین کننده در جهان است. در آن زمان مالک و مدیر سابق شرکت آقای یان سینگر می خواست بازار حرفه ای را نیز تامین کند و دو مرد با تجربه از صنعت بذر را منصوب کرد: Jan Sijm (پرورش) و Ruud Westenberg (فروش).