GroupDC هاویتا را تصاحب می کند

تام دی سئوستر: “ادغام Hawita در گروه تجاری ما به منظور افزایش قابل ملاحظه قدرت ما در آلمان است. علاوه بر این، ما متقاعد شده ایم که با پیوستن به تلاش ها در تحقیق و توسعه و ادغام دانشی که هر دو سازمان در زمینه خود دارند. تخصص، فرصت های جدیدی برای فرآیندهای تفکر نوآورانه ایجاد خواهد شد. ما با هم می خواهیم از این هم افزایی برای ادامه ارائه راه حل های با کیفیت بالا و نوآورانه به مشتریان خود در بخش های سرگرمی و حرفه ای استفاده کنیم. پایداری نیروی محرکه ما در این زمینه است.”

گروه Hawita مستقر در آلمان، ایتالیا و لتونی، بخشی از گروه De Ceuster شده است. هدف این ادغام، پیوستن به نیروها در بخش “مراقبت از گیاهان” GroupDC و ایفای نقش رهبری در پایدارتر کردن این بخش است.

برای اطلاعات بیشتر:
GroupDC
Bannerlaan 75, B-2280
گروببندونک، بلژیک
تلفن: +32(0)14 25 73 55
groupdc.beمنبع

Simon Tabeling، مدیر عامل Hawita Group، این خرید را فرصتی عالی برای رشد بیشتر در یک محیط بازار چالش برانگیز می داند: “من متقاعد شده ام که GroupDC شریک ایده آل برای گروه Hawita است. مشتریان ما بدون شک از فرصت های جدید بهره مند خواهند شد. در تحقیق و توسعه ما با هم قوی‌تر هستیم و می‌توانیم همه چیزهایی را که برای موفقیت به مشتریان حرفه‌ای و سرگرمی نیاز دارند ارائه دهیم.

GroupDC یک بازیگر جهانی در کودهای آلی و معدنی آلی و همچنین در محصولات حفاظتی محصولات ارگانیک برای پیشگیری و درمان بیماری های گیاهی است. محدوده محصولات “مراقبت از گیاه” آن نیز شامل خاک های گلدان، بهبود دهنده های خاک، مواد پوششی و بذر چمن است. گروه Hawita یک تولید کننده اروپایی بهبود دهنده خاک، خاک گلدان و گلدان های رشد برای سال ها بوده است. بنابراین پورتفولیوهای دو گروه تجاری مکمل یکدیگر هستند. هاویتا به عنوان یک شرکت مستقل با همان تیم مدیریتی به فعالیت خود در زیر چتر GroupDC ادامه خواهد داد.