FlowerTrials بیستمین سالگرد خود را جشن می گیرداز روزهای باز مشترک تا رویداد اصلی برای الهام بخشیدن به مجموعه و شبکه:

طی دو دهه گذشته، FlowerTrials® از یک ابتکار ترویج مشترک که توسط تعدادی از پرورش دهندگان ایجاد شده است، به یک رویداد کلیدی در جامعه جهانی باغبانی تبدیل شده است. کمتر از 59 شرکت امسال در هفته 24 برای نسخه بیستمین سالگرد نمایشگاه خواهند داشت.

تقاضاهای در حال تحول بازار
FlowerTrials پرورش دهندگان پیشرو، پرورش دهندگان، خرده فروشان و سهامداران صنعت را گرد هم می آورد تا جدیدترین گونه ها و گرایش ها را در پرورش گلدان و گیاهان بستر کشف کنند. از گیاهان یکساله پر جنب و جوش گرفته تا گیاهان چند ساله انعطاف پذیر، FlowerTrials مکانی برای کشف نوآوری و خلاقیت مداوم در صنعت است. این امر در مجموعه‌هایی منعکس می‌شود که همچنان نیازهای مصرف‌کننده را برای عملکرد رنگ و باغ برآورده می‌کنند و در عین حال به تقاضاهای در حال تحول بازار، از جمله پایداری، مقاومت در برابر بیماری‌ها و سازگاری با شرایط متغیر محیطی می‌پردازند.

Marjolein Kuyucu-Lodder، بازاریاب بین المللی محصول در Florensis و رئیس جدید کمیته FlowerTrials: “در بیست سال گذشته، FlowerTrials از یک ابتکار مشترک روزهای باز به یک رویداد تجاری سنگ بنای تقویم باغبانی تبدیل شده است. علاوه بر گیاهانی که باغ را روشن کنید، مصرف کننده مدرن به دنبال گیاهان مقاوم در برابر گرما، مقاوم در برابر خشکسالی یا جذاب برای گرده افشان ها هستند. خرده فروشی تا داستان را با موفقیت به مشتریان خود منتقل کنند.”

شکل دادن به آینده باغبانی
FlowerTrials به عنوان یک مرکز حیاتی برای متخصصان صنعت برای تبادل ایده ها، کشف روندهای فعلی و شکل دادن به آینده باغبانی زینتی عمل می کند. امسال غرفه داران آخرین نوآوری های خود را در 30 مکان در مناطق میانه و جنوبی هلند و همچنین در آلمان به نمایش خواهند گذاشت. این رویداد با تمرکز بر ارائه آخرین دستاوردهای اصلاح نژاد، نیروی محرکه ای است که تکامل مداوم در بازار گلدان و گیاهان بستر را نشان می دهد.

برای اطلاعات بیشتر:
آزمایشات گل
ایمیل: [email protected]
www.flowertrials.com

تاریخ انتشار:

منبع