Flower Trials در محل Royal Van Zantenمکان FlowerTrials® در Royal Van Zanten در Rijsenhout، هلند، امسال یک شرکت‌کننده جدید دارد. شرکت دانمارکی Graff Breeding به گروه غرفه دارانی که شامل Morel Diffusion، Lazzeri، Marathon Plants و البته میزبان رویال ون زانتن هستند، پیوست.

در زیر مروری بر محصولات و فعالیت های هر شرکت است:

  • پرورش گراف: یک شرکت پیشرو پرورش هیبیسکوس rosa-sinensis است. از زمان معرفی HibisQs در سال 2009، آنها تمرکز پرورش خود را به گونه‌ای افزایش داده‌اند که محصولات استوایی بلومینگ مناسب برای تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان مدیترانه‌ای را با مارک‌های مصرف‌کننده ما شامل شود: HibisQs®، Q-ismas Star®، Q-deville®، و Q-dula®.
  • انتشار مورل: یک تجارت خانوادگی که در پرورش سیکلامن تخصص دارد. مورل بذر هیبریدهای F1 خود را در سراسر جهان تولید و به فروش می رساند. این شرکت انواع باکیفیت را با ویژگی های متمایز پرورش می دهد.
  • گیاهان ماراتن: به عنوان یک تجارت خانوادگی واقعی در یونان شروع شد و به تیمی از پرورش دهندگان تبدیل شد که بر پرورش گونه های مریم گلی و تولید گیاهان جوان از کشت بافت متمرکز بودند. با استفاده از شرایط مدیترانه ای، طیف محصولات آنها شامل ژنتیک منحصر به فرد از مدیترانه (Salvia)، استرالیا (Anigozanthos) و آفریقای جنوبی (Aloe) است.
  • رویال ون زانتن: ترکیب 160 سال تخصص و بینش بازار منجر به تحولات نوآورانه و همیشه مرتبط می شود. در طول FlowerTrials® رویال van Zanten مجموعه رویال گلدان و رختخواب را ارائه می دهد که شامل گل داودی (Multiflora) ، Celosia ، Aster ، Bouvardia ، Alstroemeria و Limonium است.
  • لازری: یک تولید کننده پیشرو و تامین کننده قلمه در ایتالیا. تمرکز این شرکت بر روی پرورش و تکثیر گیاهان زینتی رویشی می باشد. Lazzeri در سراسر جهان برای Poinsettia، Pelargonium، Petunia، Calibrachoa، Portulaca و سایر محصولات بسیار ارزشمند و شناخته شده است. افزودنی ارزشمند به مکان

برای اطلاعات بیشتر:
رویال ون زانتن
Lavendelweg 15
1435 EW، Rijsenhout
تلفن: 387000 297 (0) +31
www.royalvanzanten.com

تاریخ انتشار:

منبع