Floranova انواع جدید و شاخص را در FlowerTrials 2023 به نمایش می گذارد

در طول دوره آزمایشی گل، از 13 تا 16 ژوئن، بسیاری از گونه های جدید، موجود و بالقوه در مکان های مختلف در سراسر هلند و آلمان ارائه خواهند شد. Floranova، یک پرورش دهنده تخصصی انواع بذر گل برای بخش حرفه ای بسترسازی و گیاهان گلدانی، یکی از شرکت های پرورش دهنده شرکت کننده است و به همراه Syngenta Flowers، آخرین نوآوری های خود را در مکان Syngenta در De Lier، هلند برجسته خواهند کرد. در این مقاله، سه مورد از نکات برجسته ای که در فلورانوا به نمایش گذاشته می شود را به اشتراک می گذاریم.

برای اطلاعات بیشتر:
فلورانوا
www.floranova.com



منبع

دوئت شیرین
یکی دیگر از نکات برجسته ای که در Floranova به نمایش گذاشته خواهد شد، Sweet Duet بسیار معطر است. “این دوتایی و اندازه گل در مقایسه با رقبا، با ترکیب رنگ های جذاب بهبود یافته است. و ساقه های قوی با عادت انشعاب خوب، Sweet Duet را به گزینه ای عالی برای فروش اواخر بهار و اوایل تابستان در ظروف بزرگتر و فرمت های درجه یک تبدیل می کند. با این حال، Sweet Duet. نه تنها برای بهار و تابستان ایده آل است، بلکه برای فروش در پاییز نیز مناسب است، زیرا گیاهان قبل از القای گل در تابستان، پایه ای قوی ایجاد می کنند.”

فلورانوا و سینجنتا
Floranova محصولات خود را در De Lier در محل Syngenta ارائه خواهد کرد. مشتاق دیدن محصولات آنها و دیدار با تیم هستید؟ برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

بگونیا بوسا نوا® Night Fever Rosso
Night Fever Rosso به عنوان دومین گونه در سری Night Fever به پاپایا می پیوندد. تمام قدرت گلی را دارد که از بوسا نوا بگونیاس انتظار دارید، اما با شاخ و برگ های تیره متضاد زیبا. گل های قرمز پر جنب و جوش و شاخ و برگ های برنزی غنی ترکیبی واقعاً دراماتیک برای خرده فروشان و مصرف کنندگان ایجاد می کند و در تمام تابستان گلدهی را در آویزان نگه می دارد. سبدها و ظروف، حتی در سایه جزئی.” درست مانند بقیه گونه های Bossa Nova، Night Fever Rosso در یک محیط گرم رشد می کند.

با رضایت کامل
کاترین می‌گوید: «هانکی دوری به‌عنوان یک هیبرید F1 Delphinium grandiflorum گلدهی زودتر و یکنواختی بهتری نسبت به رقبا ایجاد می‌کند». او می افزاید: “و در مقایسه با انواع OP، جوانه زنی بهبود یافته را نشان می دهد.” Hunky Dory در 3 رنگ موجود است. آبی سفید و آبی آسمانی که اقیانوسی از رنگ را به نمایش می گذارند. قدرت و انشعاب خوب، با ساقه‌های قوی، Hunky Dory را به گزینه‌ای عالی برای فروش گلدان‌های بزرگتر با استفاده از 3 گیاه در هر گلدان تبدیل می‌کند تا یک کالای ممتاز برای خرده‌فروشان ایجاد کند.