Dummen Orange میزبانی Open House در طول هفته تجربه 2022 است

آزمایشات مشترک Poinsettia: خانه باز در Master Growers
امسال، Dümmen Orange، Beekenkamp Plants و Lazzeri Giovane Piante به طور مشترک آزمایش‌های poinsettia را در The Master Growers در Honselersdijk سازماندهی می‌کنند. آزمایش‌های 3 و 4 نوامبر به تولیدکنندگان، خرده‌فروشان و بازرگانان یک دید کلی از واریته‌ها قبل از شروع فصل پوانستیا ارائه می‌دهد. از 7 تا 11 آبان ماه فرصتی برای نوبت دهی فردی با نمایندگان فروش دامن اورنج وجود دارد.

Dümmen Orange طیف کاملی را با جدیدترین انواع آزمایش نشان می دهد. مشتریان می توانند محصولات جدید را با انواع شناخته شده مقایسه کنند. طیف وسیع و متنوع انتخاب های زیادی را ارائه می دهد: رنگی خاص، مناسب برای اشکال خاص محصول، یا کلاسیک در قرمز. واریته ها در گلدان های 6، 10.5 و 13 سانتی متری کاشته می شوند. Beekenkamp Plants و Lazzeri Giovani Piante این گونه ها را در گلدان های 13 سانتی متری نشان می دهند. دادگاه ها در تاریخ 3 و 4 نوامبر 2022 بین ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر باز هستند

Dummen Orange در نمایشگاه تجاری FloraHolland
شما می توانید این شرکت را در نمایشگاه تجاری FloraHolland ملاقات کنید. نمایندگان در غرفه 8.32 خواهند بود تا به سؤالات مربوط به محصولات و خدمات پاسخ دهند یا فقط یک فنجان قهوه با هم بنوشند.


مرکز تجربه تازه بازسازی شده Dummen Orange

برای اطلاعات بیشتر:
دومن نارنجی
www.dummenorange.com

Dümmen Orange در طول هفته تجربه 2022 میزبان یک خانه باز در مکان های مختلف خواهد بود. علاوه بر این، این شرکت در 10 نوامبر یک شب جشن برای مشتریان و روابط تجاری ترتیب می دهد. Dummen Orange در نمایشگاه تجاری FloraHolland نیز حضور دارد.

مرکز تجربه در De Kwakel
از 9 تا 11 نوامبر، از تولیدکنندگان، شرکای تجاری و همتایان صنعت بین ساعت 09:00 تا 17:00 در مرکز تجربه تازه بازسازی شده Dummen Orange در Hoofdweg 119 در De Kwakel (هلند) پذیرایی می شود. در طول این خانه باز، Dümmen Orange جدیدترین گونه های خود را به پرورش دهندگان و عمده فروشان داخلی و خارجی نشان می دهد و فرصتی برای ملاقات با یکدیگر وجود دارد. یک شب جشن در 10 نوامبر در مرکز تجربه برگزار می شود که از روابط دعوت شده است.منبع Orchids: Open House در Bremkens
از 7 نوامبر تا 2 دسامبر، Dümmen Orange ارکیده های خود را در Bremkens در Geldern-Gladbeck (آلمان) نشان می دهد. برای قرار ملاقات، مشتریان می توانند با Dummen Orange تماس بگیرند.