Dummen Orange، Van Berkel و Garden Express برای سلامت روان متحد می شونددر یک همکاری صمیمانه با هدف حمایت از سلامت روان استرالیایی‌ها، Dummen Orange، Van Berkel و Garden Express با هم متحد شده‌اند تا Lavender La Diva Out of the Blue را معرفی کنند. این ابتکار نه تنها زیبایی اسطوخودوس را جشن می‌گیرد، بلکه به این هدف شگفت‌انگیز کمک می‌کند، با اهدای 1 دلار از هر فروش به Beyond Blue، یکی از سازمان‌های سلامت روان در کشور.

اسطوخودوس به دلیل توانایی خود در تقویت آرامش و کاهش استرس مورد احترام است و آن را به یک انتخاب طبیعی برای این تلاش تبدیل می کند. همکاران با شناخت فواید درمانی آن، Lavender La Diva Romance را به La Diva Out of the Blue تغییر نام داده اند که نمادی از تعهد به رفاه ذهنی است.

La Diva Out of the Blue به دلیل خواص آرام بخش، انعطاف پذیری و گل های شاد روی شاخ و برگ های خاکستری خیره کننده، گیاهی عالی برای حمایت از سلامت روان است. رایحه ملایم و ظاهر چشمگیر آن به عنوان یادآور اهمیت مراقبت از خود و رفاه است و برای افرادی که به دنبال رهایی از استرس های روزمره هستند، آرامش و آسایش می دهد.

La Diva Out of the Blue از طریق توزیع عمده از طریق Van Berkel/Trenton Cottage و فروش آنلاین از طریق Garden Express به خانوارها و مشاغل در سراسر استرالیا خواهد رسید. با هر خرید، مشتریان نه تنها محیط اطراف خود را با رایحه تسکین دهنده اسطوخودوس بهبود می بخشند، بلکه به تامین مالی خدمات پشتیبانی حیاتی 24/7 Beyond Blue نیز کمک می کنند.

خدمات پشتیبانی Beyond Blue به افراد در استرالیا امکان دسترسی به مشاوره و ارجاع فوری توسط متخصصان بهداشت روان آموزش دیده را می دهد. کمک های مالی حاصل از فروش La Diva Out of the Blue به Beyond Blue کمک می کند تا تقاضای فزاینده برای خدمات خود را برآورده کند و اطمینان حاصل کند که هر فرد نیازمند حمایتی را که شایسته آن است دریافت می کند.

در دنیایی که آگاهی از سلامت روان بسیار مهم است، Lavender La Diva Out of the Blue امیدی را برای ایجاد تغییرات مثبت فراهم می کند. بیایید با هم زیبایی اسطوخودوس و اهمیت سلامت ذهنی را در هر زمان در آغوش بگیریم.

برای اطلاعات بیشتر:
دومن نارنجی
www.dummenorange.com

تاریخ انتشار:

منبع