Cees den Boer، یکی از بنیانگذاران Svensson Netherlands درگذشت

چهار هفته پیش، سیس، همراه با دختر بزرگش کلریندا، در HortiContact در گورینچم بود، جایی که پس از سال‌ها، هنوز بسیاری از مردم او را می‌شناختند و می‌شناختند. او یک رابط واقعی بود. بسیاری از مخاطبین روزهای کاری او هنوز با او در تماس بودند.

شخص تماس:
کلاریندا گروس – دن بوئر
M: + 31 621 398 037
Clarinda.gros@ludvigsvensson.comمنبع سیس مدیریت Svensson را بر عهده داشت تا اینکه همسرش Annie به طور ناگهانی در 54 سالگی درگذشت. او در 60 سالگی استعفا داد و سکان هدایت را به Anders Ludvigson، مدیر عامل فعلی و پسر ایوان لودویگسون سپرد.

روز دوشنبه، 13 مارس، کورنلیس (Cees) den Boer، مدیر سابق و یکی از بنیانگذاران Svensson Netherlands، به طور ناگهانی درگذشت. او 83 سال داشت.

مراسم تشییع در روز شنبه 18 مارس در قبرستان آبنبروک برگزار شد.

تا حدی به لطف Cees den Boer، موفقیت صفحه نمایش آب و هوای Svensson متولد شد. به گفته وی، مهم ترین عامل موفقیت، قابلیت اطمینان بود. کیفیت بالا و بهترین راه حل برای پرورش دهنده. او برای فروش صفحه نمایش، یک شبکه جهانی تأسیس کرد. موقعیت بازار و شناخت برند صفحه نمایش های آب و هوای Svensson تا حد زیادی به دلیل روحیه کارآفرینی Cees است. او برای مشتری از آتش عبور کرد.

آنها کار خود را در یک آلونک در زویدلند شروع کردند و سخت کار کردند و روزهای طولانی را سپری کردند. پس از آتش سوزی در Zuidland، این شرکت در سال 1985 به مکان جدید ساخته شده در Hellevoetsluis نقل مکان کرد، مکان فعلی در Marconiweg.

بیش از 40 سال پیش، او شعبه هلندی Svensson را به همراه ایوان لودویگسون و گوران هنینگسون راه اندازی کرد. در سال 1981 او و همسرش آنی وارد این ماجراجویی شدند.