Bergcamp از مشتریان به گلخانه جدید استقبال می کند

اخیراً، Nursery Bergcamp میزبان یک روز باز برای مشتریان خود بود که “روز بهار مشتری” نام داشت. 21 مارس رسما آغاز بهار را نشان می دهد، اما از جهاتی بیش از یک بار، امسال نیز آغازی تازه برای مهد کودک بود. گلخانه جدید به تازگی به بهره برداری رسیده است، اولین کمپانول ها و پلارگونیوم ها جایگزین آخرین سیکلامن ها می شوند و همچنین فرصت مناسبی برای معرفی مفهوم جدید Fresh & Fruity بود.


رابرت، تامارا، و والتر ون در برگ در طول ارائه.

تامارا ون در برگ به اشتراک گذاشت که همه چیز به طرز قابل توجهی سریع اتفاق افتاد. زمین در 1 مارس سال گذشته خریداری شد، اولین پست در 6 می بالا رفت و تا سپتامبر اولین کارخانه ها راه اندازی شد. چهار ماه بعد، در ابتدای سال جاری، آن گیاهان شرکت را ترک کردند و هر یک از این نقاط عطف در راستای شعار غیررسمی شرکت جشن گرفته شد، «اگر کاری را که دوست دارید انجام دهید، هرگز مجبور نخواهید شد یک روز در آن کار کنید. زندگی تو.”


چهار مفهوم، در جهت عقربه‌های ساعت از بالا سمت چپ: شمعدانی‌های معطر «تازه و میوه»، کامپانولا «آدندا»، پلارگونیوم «زندگی طولانی» و سیکلامن‌های «انحصاری»

تازه و میوه ای
مفهوم Fresh & Fruity که شمعدانی‌های معطر را به بازار معرفی می‌کند، سال گذشته از Pedro Plant خریداری شد. مالک Peter Boekesteijn به دنبال یک متولی جدید برای آن بود و Bergcamp در جستجوی چهارمین محصول اصلی بود. تامارا می‌داند که این سه مورد دیگر را به زیبایی تکمیل می‌کند و خود بازار مدت‌هاست که آگاه است. “اکثریت قبلا فروخته شده است، اما ما بیشتر از آنچه قبلا توسط کارخانه پدرو تولید می شد رشد کرده ایم، بنابراین برخی از آنها به زودی در بازار آزاد نیز در دسترس خواهند بود.”


والتر نحوه تنظیم آسان تسمه ها را نشان می دهد.

خانواده ون در برگ آشکارا به نتیجه افتخار می کنند. گلخانه جدید 4.3 هکتار وسعت دارد و در مجاورت تأسیسات موجود در Hoogweg در De Lier ساخته شده است. مزرعه مجهز به کف آب و جریان، اتاق پردازش جدید است و فناوری (آب، آب و هوا، تدارکات داخلی) پیشرفته است.


این دستگاه BergEik امکان توزیع خودکار گیاهان را فراهم می کند.


بافر جدید براق.


ربات برش در محل کار


گیاهانی که در گلخانه غوغا می کنند.


و سپس بوی فوق العاده وجود دارد.

برای اطلاعات بیشتر:
مهد کودک برگکمپ
Oudecampsweg 11
2678 NN، De Lier
www.bergcamp.nl

منبع