200000 گل لاله میدان یونیون را اشغال کرده اندخواه فقدان ژاکت های پف دار قابل مشاهده در مترو باشد یا شکوفه های گیلاس در سرتاسر شهر، همه جا نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد ما بالاخره رسماً وارد بهار شده ایم. هیچ چیز بهتر از لاله‌ها حال و هوای گرم‌تر ما را تجسم نمی‌دهد، و میدان یونیون قرار است شگفت‌انگیزترین نمایش گل‌هایی را که بیشتر ما در این سمت اقیانوس اطلس دیده‌ایم، برای ما به ارمغان بیاورد.

بنابراین، اگر روز یکشنبه، 7 آوریل، بین ساعت 11:30 صبح تا 3 بعد از ظهر در میدان یونیون دیدید و احساس کردید که به هلند از راه دور منتقل شده‌اید، شما را سرزنش نمی‌کنیم، با توجه به اینکه 200000 گل لاله در این منطقه وجود دارد. نمایش برای اولین بار در تاریخ روز لاله در شهر. بهترین قسمت؟ شما این شانس را خواهید داشت که یک دسته گل از ده گل لاله را به صورت رایگان انتخاب کنید.

این رویداد کاری از رویال آنتوس است، سازمانی که نماینده شرکت های هلندی تجارت پیاز گل و سرکنسولگری هلند است. روز لاله در گذشته در سانفرانسیسکو جشن گرفته شده است و برگزارکنندگان رویداد امیدوارند که این روز را به یک سنت سالانه شهر نیویورک تبدیل کنند.

در timeout.com بیشتر بخوانید

تاریخ انتشار:

منبع