20 تهیه کننده به هم پیوستند تا از جید مورت از مزرعه گل هلند یاد بگیرند

در بخش تولید، مورت ملاحظاتی را برای کسانی که شروع کردند و کسانی که در حال گسترش هستند، بررسی کرد. هنگام شروع کار، او به تهیه کنندگان توصیه کرد که برای آنچه می خواهند برای مزرعه خود تصور کنند برنامه ریزی کنند – برای مثال، اگر تورها و رویدادهای انتخابی شما چیزی است که می خواهید، با ردیف های پیاده روی گسترده شروع کنید. و البته یکی از مهمترین کارهایی که باید انجام دهید این است که بسته های بذر خود را بخوانید. مورت همچنین نمونه‌ای از صفحه‌گسترده‌ای را که برای ردیابی بذرهایی که خریداری می‌کند، با ستون‌هایی برای رنگ گل، روزهای تا رسیدن به بلوغ، یادداشت‌هایی در مورد کاشت، و اینکه دوست دارد آن رقم را از چه منبعی خریداری کند، نشان داد.

در پایان رویداد، دو مورد از رایج ترین نظرات این بود که اطلاعات زیادی در یک زمان کوتاه بسته بندی شده و تمایل به برگزاری مجدد رویداد مشابه وجود دارد. در همین حال، اگر شما یک پرورش دهنده گل شاخه بریده و عضو SDSPA هستید، توصیه می شود به لورا به آدرس [email protected] ایمیل بزنید تا برای اطلاعات در مورد ساعت اجتماعی ماهانه پرورش دهندگان گل شاخه بریده، که از طریق بزرگنمایی در نشانی بزرگنمایی برگزار می شود، به لیست ایمیل اضافه شوید. 11 کوه / ظهر مرکزی.

جید مورت سخنران اصلی رویداد بود که هر دو بخش تجاری و تولیدی پرورش گل را پوشش داد. در طول بخش تجاری، او در مورد ساختن برند شما با ایده های خاص برای پرورش دهندگان گل صحبت کرد. یک نکته کلیدی این بود که مطمئن شوید نام تجاری شما نه تنها در هر محصول بلکه در تجهیزات شما نیز قابل مشاهده است. او همچنین مسیرهای فروش مختلفی را که تولیدکنندگان گل می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند، مانند بازار کشاورزان، فروش در مزرعه، اشتراک‌ها، رویدادهای انتخابی شما، و چیدمان گل برای رویدادها بررسی کرد.

منبع: sdspecialtyproducers.orgمنبع

برای بسیاری از تولیدکنندگان، توانایی انجام طراحی گل بخش مهمی از تجارت آنها است. ایلین گیلبرتسون از Flowers on Main در بروکینگز به هر یک از شرکت‌کنندگان کمک کرد تا دسته‌ای از گل‌های شاخه‌دار را به یک چیدمان تبدیل کنند، همراه با نکاتی در طول مسیر برای مراقبت پس از برداشت.

این رویداد تا حدی با بودجه SDSPA دریافت شده از طریق Specialty Crop Block Grant 2020 تامین شد. این رویداد توسط SDSU Extension با کمک کریستین لانگ، آئودرا شیل، سیدنی تریو، لوری پوئتز و جنی بهلینگز برگزار شد.

در اوایل ماه مارس، نزدیک به 20 تهیه کننده به هم پیوستند تا از جید مورت از مزرعه گل هلند، دکتر کریستینگ لانگ از SDSU و ایلین گیلبرتسون از Flowers On Main یاد بگیرند.

در بعد از ظهر، استادیار SDSU و متخصص باغبانی مصرف کننده، دکتر کریستینگ لانگ، به مدیریت خاک برای گل های شاخه بریده پرداخت.