1000th Trike برای تامین کننده هلندی


Metazet FormFlex از Wateringen هزارمین Trike خود را تولید کرده است. این سه چرخ های برقی که در اصل برای استفاده در صنعت گلخانه هلند طراحی شده بودند، اکنون در سراسر جهان در بخش های مختلف از جمله مراقبت های بهداشتی، مقامات محلی، تولید و ادارات استفاده می شوند. این شرکت Trikes را به بیش از 400 شرکت در 30 کشور تحویل داده است.

Metazet FormFlex سالها تجربه در حمل و نقل داخلی دارد و وسایل نقلیه مناسب برای مصارف مختلف را توسعه می دهد. این شرکت کل فرآیند طراحی، توسعه و تولید را در داخل مدیریت می کند. این به آن امکان می دهد تا علاوه بر محدوده استاندارد، راه حل های تحرک را برای موقعیت های خاص ارائه دهد. Wilfred Lange از Metazet FormFlex، می گوید: “اگرچه در ابتدا برای استفاده در باغبانی گلخانه ای در نظر گرفته شده بود، این راه حل تحرک اکنون در بخش های مختلف عرضه می شود. بر اساس نیازهای باغبانی، Metazet FormFlex ماشین های قدرتمند و مستحکمی را توسعه داد که می تواند برخی از درمان های سنگین را انجام دهد، جمع و جور و به طور همزمان در فضاهای کوچک قابل مانور است. سایر بخش ها از آن زمان به مزایای این ویژگی های محصول برای حمل و نقل داخلی خود پی برده اند.”

برنده یک Trike طلایی در نمایشگاه تجاری IPM شوید
Metazet FormFlex از 24 تا 27 ژانویه 2023 در نمایشگاه تجاری IPM در اسن به نمایش خواهد گذاشت. مدل های مختلف Trike به همراه متخصصانی که می توانند اطلاعات بیشتری در مورد یدک کش های الکتریکی ارائه دهند در غرفه حضور خواهند داشت. به افتخار ‘جشن’، یک نسخه ویژه منتشر شده است. تریک طلایی در میان بازدیدکنندگان غرفه علاقه مند به قرعه کشی می شود. این شرکت همچنین سیستم سبد آویزان را با سیستم یکپارچه OASIS آب به وزن در طول نمایشگاه تجاری به نمایش خواهد گذاشت. از Metazet FormFlex در غرفه شماره 3A36 در سالن 3 دیدن کنید.

برای اطلاعات بیشتر:
Metazet FormFlex
www.metazetformflex.nlمنبع