گلخانه های van Hoekelen میلیون ها گل را در منطقه Hazleton می رویددر اوایل این ماه، الکس ون هوکلن یک فضای گلخانه‌ای سرپوشیده وسیع در کسب‌وکار خانواده‌اش در منطقه Hazleton را بررسی کرد که شامل هکتارها گل در مراحل مختلف رشد بود. او گفت: “بیشتر افرادی که این روند را می بینند می گویند که همه کارهایی را که برای آن انجام می شود متوجه نشده اند.”

هر گل لاله، سنبل و زنبق عید پاک در van Hoekelen Greenhouses Inc. باید پرورش داده شوند و سپس در لحظه مناسب ربوده شوند تا مشتریان از لذت بردن از شکوفه‌هایی که هنوز ظاهر نشده راضی باشند.

این فشار به این دلیل است که ون هوکلن – که به عنوان بزرگترین تولید کننده پیاز در ساحل شرقی به بازار عرضه می شود – گل ها را به صورت عمده به مراکز فوق العاده، سوپرمارکت ها، فروشگاه های لوازم خانگی، داروخانه ها و سایر تجار در سراسر کشور عرضه می کند.

ون هوکلن می‌گوید: «یک روز می‌تواند یک محصول تولید کند یا از بین ببرد. “برای پیگیری همه چیز به یک دهکده کامل نیاز است.” در خانه، بسیاری از پیازهای گل در زمین هر پاییز می کارند و آنها را فراموش می کنند در حالی که طبیعت جادوی خود را انجام می دهد تا در بهار شکوفا شوند.

در mydallaspost.com بیشتر بخوانید

تاریخ انتشار:

منبع