شورای گل برنامه های آینده را در طول ارائه سال ارائه می دهد

روز سه شنبه 21 ژوئن، شورای گل هلند میزبان سالانه ارائه سالانه شورای گل هلند (FCH) بود. در طول روز، همکاران دستاوردها و برنامه های آینده خود را به اشتراک گذاشتند. آنها همچنین از Ruurd Hielkema، مشاور ارشد تحقیقاتی در Motivaction استقبال کردند. او بینش هایی را در مورد چگونگی تکامل دیدگاه مصرف کننده برای گل ها و گیاهان از سال 2018 به اشتراک گذاشت. سرانجام، مدیر عامل جدید، ایوان واتزدورف، خود را معرفی کرد و دیدگاه خود را برای آینده در FCH به اشتراک گذاشت.

فعال سازی خریدار جهت گیری کوتاه مدت تری دارد. این تبلیغات با تولیدکنندگان، خرده فروشان و تامین کنندگان آنها ایجاد می شود. نتیجه یک پیشنهاد وسوسه انگیز برای مصرف کننده نهایی است که منجر به فروش بالاتر، ضایعات کمتر و نمایش بهتر محصول می شود. نمونه ای از فعال سازی خریداران با Blumen Risse در آلمان در پاییز 2021 منجر به افزایش 114 درصدی در فروش دسته گل های هفتگی شد. یا فعال‌سازی خریدار در دسامبر با سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای جامبو، که شورای گل برای آن نامزد جایزه بازاریابی خریدار ISMI شده است.

خلاصه
شورای گل هلند مسئول ترویج عمومی گل ها و گیاهان در تمام طول سال است. این یک تلاش ترکیبی با همکاری پرورش دهندگان، شرکت های تجاری و سایرین در این بخش است.

“هدف اصلی ما افزایش قصد خرید مصرف کننده است. ارزیابی های انگیزه نشان می دهد که ارتباطات ما همیشه تاثیر مثبتی بر قصد خرید مصرف کننده دارد، به ویژه با مخاطبان اصلی ما: کاوشگران زیبایی شناسی و جویندگان وضعیت. به همین دلیل است که کمپین ها و فعال سازی خریداران در سال‌های آینده در همکاری با این بخش کلیدی خواهد بود.”

برای اطلاعات بیشتر
شورای گل هلند
www.flowercouncil.co.uk

همکاری کلیدی است
همانطور که ایوان در سخنرانی پایانی خود گفت، تغییر تنها عامل ثابت در کار ما است. “ما می بینیم که چگونه رویدادهای اخیر در جهان باعث شده مصرف کنندگان ارزش (افزوده) گل ها و گیاهان را درک کنند. و تفاوتی که می توانیم با هم ایجاد کنیم را می بینیم. بنابراین، مایلیم شما را به بحث دعوت کنیم تا بفهمیم چگونه با هم، می‌توانیم گل‌ها و گیاهان را به‌طور مؤثری در ذهن مصرف‌کنندگان خود نگه داریم. ممکن است رویکرد جدیدی رادیکال داشته باشد، یا فقط به تنظیمات جزئی نیاز داشته باشد. در هر صورت، می‌توانیم با هم به آن برسیم.”منبع

هدف از این کمپین ها افزایش آگاهی کلی از گل ها و گیاهان است. آنها با همکاری نزدیک با بخش، از طریق جلسات ذینفعان ایجاد می شوند که در آن از کشاورزان و تاجران دعوت می شود تا نظرات خود را ارائه دهند، که در کمپین ها در نظر گرفته می شود. در طول ارائه خود، Ruurd Hielkema نتایج فعالیت های تبلیغاتی را در چند سال گذشته نشان داد، که تأیید کرد که مصرف کنندگان از این تلاش ها قدردانی می کنند. آنها به کمپین ها به طور متوسط ​​8 در مقیاس 1 تا 10 اعطا کرده اند.

این ویدیو را برای مروری بر کمپین ها و فعالیت های ما در سال 2021 تماشا کنید.

با نگاه به آینده
“کمپین های جذاب ما با هدف جلب توجه مصرف کنندگان است. برای اطمینان از اینکه ما به این کار ادامه می دهیم، کمپین های جدید و جدیدی را ارائه می کنیم که به کمپین های موجود که برای مدت طولانی تر اجرا شده اند اضافه می کنیم. در حالی که ما هنوز در حال تکمیل این کمپین هستیم. جزئیات کمپین‌های جدید هم برای گل‌ها و هم برای گیاهان، ما توانستیم برخی از دستورالعمل‌های کلی برای کمپین‌های جدید را به اشتراک بگذاریم. برای گیاهان، این به چگونگی فراهم‌کردن طبیعت برای ما مرتبط است، در حالی که برای گل‌ها، با چگونگی منبعی از آنها مرتبط است. شادی. تقویم ارتباطات ما 2023-2025 را در زیر برای برنامه ریزی فعلی کمپین های ما در سال های آینده ببینید.”