Viva Fresh 2024 بهترین های هیوستون را به نمایش می گذارد

کمتر از یک ماه دیگر به نمایشگاه Viva Fresh 2024 باقی مانده است و تیم انجمن بین المللی تولید تگزاس (TIPA) به ویژه در مورد سه فرصت برای شرکت کنندگان برای تجربه بهترین های هیوستون در حین برقراری ارتباط با همتایان صنعتی هیجان زده است. این نمایش نوید مجموعه ای از رویدادهای ویژه را می دهد که برای ارائه فرصت های هیجان انگیز برای آموزش و تیم سازی طراحی شده اند.

تور Let's Brew که توسط SunFed و Premier Produce حمایت می شود، اکتشاف دو کارخانه آبجوسازی پیشرو را ارائه می دهد که در صحنه رو به رشد آبجوی صنایع دستی هیوستون مشارکت دارند. این تور که در روز پنجشنبه 11 آوریل از ظهر تا 4 بعد از ظهر برگزار می شود، شرکت آبجوسازی سنت آرنولد و آبجوسازی کارباخ را بررسی می کند. شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت تا در حالی که خود را در فضای پر جنب و جوش شهر فضایی غوطه ور می کنند، از نوشیدنی های کلاس جهانی لذت ببرند. بلیط این رویداد برای هر ثبت نام 200 دلار است.

یکی از رویدادهای برجسته در نمایشگاه امسال، پذیرایی Astros در Minute Maid Park، خانه هیوستون استروس است. این پذیرایی شبکه‌ای که توسط سازمان‌دهندگان Viva Fresh، TIPA و FullTilt Marketing میزبانی می‌شود، فرصتی را برای شرکت‌کنندگان فراهم می‌کند تا پس از ساعت‌ها به گشت و گذار در پارک بپردازند. این هتل تنها چند دقیقه با Marriott Marquis فاصله دارد، جایی که نمایشگاه Viva Fresh در آن برگزار می شود. این رویداد که در روز پنجشنبه 11 آوریل از ساعت 19 تا 9 بعد از ظهر برگزار می شود، برای شرکت کنندگان ثبت نام شده بر اساس اولویت با اولویت باز است. ثبت نام برای این رویداد 200 دلار است و شامل غذا و تجربه های پشت صحنه برای بیسبال و علاقه مندان به تولید است.

Dante Galeazzi، مدیرعامل و رئیس TIPA.

Dante Galeazzi، مدیر عامل و رئیس TIPA گفت: “هدف ما ارائه یک تجربه به یاد ماندنی و غنی است که در آن شرکت کنندگان بتوانند افق صنعت خود را گسترش دهند و در عین حال تأثیرات ماندگاری از شهر میزبان ما ایجاد کنند.”

در روز جمعه، Viva Fresh Expo شرکت کنندگان را به پذیرایی In Bloom Women in Produce از ساعت 9:30 تا 11:30 صبح دعوت می کند. این گردهمایی منحصر به فرد، شبکه سازی را با روحیه تیمی ترکیب می کند، همه در حالی که از کوکتل های الهام گرفته از محصولات لذت می برند. بلیط پذیرش In Bloom برای هر ثبت نام 100 دلار است.

“از طریق In Bloom، ما به ارائه تجربیات متنوع و پر جنب و جوش مانند زنان باورنکردنی در صنعت خود اختصاص داده ایم. این رویداد روحیه رفاقت و توانمندی را تجسم می بخشد که بینش ما را هدایت می کند. ما بسیار هیجان زده هستیم که بستری را فراهم کنیم که زنان بتوانند با هم ارتباط برقرار کنند و همکاری کنند. میشل کورتز، رئیس هیئت مدیره In Bloom، گفت، و با هم شکوفا شوند، و جامعه ای از رشد و تعالی را در صنعت تولید تقویت کنند. مایلیم از اسپانسر اصلی خود یعنی Pure Flavor و سایر حامیان مالی خود که بدون آنها این رویداد امکان پذیر نخواهد بود تشکر کنیم.

ثبت نام برای این رویدادها باز است و به سرعت پر می شود. شرکت کنندگان می توانند در هنگام ثبت نام Viva Fresh Expo یا از طریق تماس با [email protected] برای هر یک از این رویدادها ثبت نام کنند.

برای اطلاعات بیشتر:
جن ولاسکوئز
نمایشگاه Viva Fresh
تلفن: +1 (813) 380-8411
[email protected]
www.vivafreshexpo.com

منبع