Syngenta برجسته های گیاهان چند ساله بهاری را نشان می دهد

در حالی که طبیعت به آرامی از خواب زمستانی بیرون می‌آید، مهدکودک‌ها در سراسر اروپا با تحویل گیاهان چندساله زیبای بهاری خود به فروشگاه‌ها شلوغ می‌شوند. در عین حال، باید تصمیماتی برای فصل رشد بعدی گرفته شود. برای اینکه تصمیم گیری کمی آسان تر شود، در اینجا Syngenta برخی از گیاهان چند ساله بهاری خود را برجسته کرده است.

Saxifraga از ژانویه تا آوریل
Syngenta 3 سری Saxifraga از قلمه ها را ارائه می دهد که هر کدام دوره گلدهی متفاوتی دارند. آلپینو در ژانویه و فوریه گلهای زودرس می دهد. آلپینو برای گلدهی در ماه مارس پس از فروش آلپینو ارلی پرورش داده می شود و توران فصل فروش شما را تا حدود هفته 14 تمدید می کند.

Lofty سری Saxifraga ما از بذرها با کیفیت گل سری بریده شده است. پنجره گلدهی عریض تر از همتایان برنده خود است و بنابراین برای برداشت چند هفته متوالی مناسب است.

طیف رنگی کامل را بررسی کنید

Glacier جدیدترین افزوده شده به بهترین برنامه تولید مثل Aubrieta در کلاس Syngenta و مکمل سری پرفروش Axcent است. گل های یخچالی به طور متوسط ​​2-3 هفته دیرتر از Axcent هستند و همچنین کمی فشرده تر هستند، که آن را به یک تقویت کننده فصل ایده آل برای برنامه های Aubrieta تبدیل می کند. یخچال طبیعی برای تولید در فضای باز مناسب است.

در حالی که گل های یخچال مانند Aubrieta سنتی در بازار هستند، Axcent از اواخر فوریه شروع به گل دادن می کند. واریته ها به سرعت گلدان را پر می کنند اما یک عادت محکم را حفظ می کنند. بهاره سازی لازم است، اما نیشگون گرفتن مورد نیاز نیست. این سری برای تولید داخل ساختمان مناسب است.

Axcent و Glacier در حال برش هستند، اما Syngenta همچنین Audrey را ارائه می دهد، که سری Aubrieta آنها از دانه است. آدری اولین F1 Aubrieta از دانه است که یکنواختی در عادت و رنگ گل ایجاد می کند. یک گزینه عالی برای گلدان های 9-12 سانتی متری.

آنها می گویند: “ما 3 نسخه رنگی جدید در سری GoldiPlox خود داریم.” GoldiPlox زودتر از انواع سنتی است، با یک عادت فشرده خوب و شاخه های کامل. : GoldiPhlox Lavender، GoldiPhlox Pink Imp. و GoldiPhlox Rose Imp.

برای اطلاعات بیشتر:
Syngenta
www.syngenta.com

منبع