Sustainbloom برای راه اندازی وب سایت جدید

برای کشف دنیای جدیدی از گل‌کاری پایدار آماده شوید! Sustainbloom در حال آماده شدن برای راه‌اندازی وب‌سایت جدید خود است که به کسب‌وکارها برای پذیرش پایداری با راهنماها، نکات، چک‌لیست‌ها و منابع رایگان کمک می‌کند.

Sustainbloom که در سال 2022 توسط بنیاد گل‌های آمریکا (AFE) تأسیس شد، یک پروژه مشترک است که به هدایت صنعت گل‌کاری به سوی آینده‌ای غنی شده با شیوه‌های پایدار در هر سطح اختصاص دارد.

Sustainbloom با همکاری دانشگاه ایالتی NC بیش از 800 سند، گزارش و سرمقاله را در مورد پایداری در گلکاری جمع آوری و تجزیه و تحلیل کرده است. علاوه بر این، یک نظرسنجی در سطح صنعت انجام شد تا کشف شود که در کجاها هنوز برای تحقیقات و منابع جدید شکاف وجود دارد.

با استفاده از داده‌های جدید جمع‌آوری‌شده و تحقیقات قبلی پیرامون شیوه‌های پایدار، راهنماها و منابع پژوهش محور، کاربرپسند، تفکیک‌شده بر اساس موضوع، ایجاد و ارجاع شده‌اند. وب‌سایت جدید به‌عنوان یک مرکز منابع ارزشمند عمل می‌کند و به کسب‌وکارها در هر اندازه‌ای قدرت می‌دهد تا ارزیابی کنند که کجا هستند و کجا می‌توانند تلاش‌های پایداری خود را افزایش دهند.

پس از راه اندازی اولیه وب سایت، Sustainbloom راهنماهایی را ارائه می دهد که موضوعاتی مانند کمپوست سازی، استفاده از پلاستیک، ترجیحات مصرف کننده و تأثیر اجتماعی را پوشش می دهد. همچنین به‌منظور گنجاندن تحقیقات جدید و تکامل برای رفع نیازهای صنعت، به‌طور مرتب به‌روزرسانی می‌شود.

به گفته رابین کیلبراید، رئیس و مدیرعامل Smithers-Oasis، “Smithers-Oasis به طور کامل از این پروژه حمایت می کند، زیرا منابع پایداری مهمی را در اختیار صنعت قرار می دهد. ما هیجان زده هستیم که بخشی از این پروژه باشیم و آنچه را که آموخته ایم به اشتراک بگذاریم. که سایر کسب و کارها می توانند بر روی کارهایی که قبلاً انجام شده است، تلاش کنند و تلاش های خود را برای ایجاد یک صنعت پایدارتر به طور کلی ترکیب کنند.”

“Sustainabloom برای پر کردن شکاف بین ایجاد تلاش‌های پایداری و صدور گواهینامه ایجاد شد. با تمرکز بر سادگی و دسترسی، منابع Sustainabloom به ابهام زدایی از شیوه‌های پایداری کمک می‌کند و انجام اقدامات معنی‌دار به سوی آینده‌ای پایدارتر را برای کسب‌وکارها آسان‌تر از همیشه می‌کند.” مدیر اجرایی AFE Debi Chedester.

این پروژه صنعت گل‌کاری را پیش‌بینی می‌کند که شکوفا می‌شود و در عین حال به سیاره ما و مردم آن احترام می‌گذارد – آینده‌ای که در آن سفر از کشت به مشتری، مراقبت از محیط‌زیست، مسئولیت اجتماعی و انعطاف‌پذیری اقتصادی را نشان می‌دهد. هدف Sustainbloom این است که با ارائه آموزش و منابع مستمر در خط مقدم این پیشرفت ها قرار گیرد.

وب سایت جدید Sustainbloom در ماه آوریل راه اندازی می شود.

برای اطلاعات بیشتر:
موقوفه گل آمریکایی
تلفن: +1 (703) 838-5211
www.endowment.org

منبع