Spring Meadow – بورسیه های برندگان اثبات شده به پنج دانش آموز برای 2023-24 اعطا می شود

نهالستان Spring Meadow Nursery و موسسه تحقیقات باغبانی (HRI) با خوشحالی دریافت کنندگان بورسیه تحصیلی Spring Meadow 2023-2024 – Proven Winners® Fund Fund Fund را اعلام می کنند.

دیل و لیز دپ در سال 1999 صندوق وقف برندگان ثابت شده – Spring Meadow را تأسیس کردند و معتقد بودند که حمایت از افراد باهوش، آموزش دیده و واجد شرایط برای حفاظت و رشد صنعت سبز ضروری است. از طریق HRI، بنیاد AmericanHort وقف هایی را مدیریت می کند که به دانش آموزان کمک می کند تا آموزش های لازم را برای دنبال کردن مشاغل باغبانی کسب کنند.

دیل دپه گفت: «ما از این صنعت و مربیانی که در این راه به ما کمک کرده‌اند مورد برکت قرار گرفته‌ایم و متعهد هستیم که از حرفه‌ای‌های نوظهور از طریق تلاش‌هایی مانند این حمایت کنیم.» نهالستان Spring Meadow Nursery با هدف اعطای بورسیه تحصیلی به دانشجویان علاقه مند به تولید گیاهان چوبی، تکثیر، اصلاح نژاد، فروش باغبانی و بازاریابی می باشد.

به پنج دانشجو برای دوره اعطا شده بورسیه اعطا شد که مجموع جوایز توزیع شده از طریق صندوق را به بیش از 130,000 دلار رساند. دانش‌آموزان به دلیل موفقیت‌های تحصیلی، توانایی‌های برجسته رهبری و تعهد به دنبال کردن حرفه‌های باغبانی از میان یک مجموعه متقاضیان ملی رقابتی انتخاب شدند. در ادامه بیوگرافی مختصری از هر یک از برندگان جایزه آورده شده است.

رمزی آرم لیسانس زیست شناسی را با تمرکز در علم گیاه شناسی و محیط زیست از UNC Pembroke گرفت. او به عنوان یک پرورش دهنده سرب در دو مزرعه ارگانیک کار کرده و بیش از 700 رقم را در نهالستان Plant Delights پرورش داده است. او در مزارع و مهد کودک های ارگانیک در سراسر کارولینای شمالی و از ساکرامنتو تا اورلئان در شمال کالیفرنیا کار کرده است. او در حال اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم باغبانی در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی است. او بر روی آزمایش‌های القای پلی پلوئیدی تمرکز کرده است که می‌تواند بر باروری و ویژگی‌های مورفولوژیکی تأثیر بگذارد. او معاون گیاهان چند ساله در Pi Alpha Xi و یک افسر انجمن دانشجویی دولت علوم باغبانی NCSU است. دکتر هسوان چن در سال 2023 روی هفت پروژه اصلاح نژادی با او همکاری نزدیک داشت. رمزی پس از فارغ التحصیلی به عنوان تکنسین تحقیقاتی خود برای برنامه اصلاح نژاد و سیتوژنتیک زینتی دکتر چن در NCSU کار خواهد کرد.

آنا بالو مدرک خود را در رشته علوم باغبانی با یک خردسال در کشاورزی پایدار و گواهینامه در رشته جنگلداری شهری و اجتماعی دریافت می کند. او در مقطع کارشناسی تحقیقاتی را انجام می دهد که بر تکثیر گیاهان و زیست شناسی مولکولی تمرکز دارد. آنا همچنین رئیس باشگاه باغبانی در انگلستان است و می تواند عشق خود را به همه چیزهای باغبانی با دانش آموزان و جامعه به اشتراک بگذارد. آنا قصد دارد برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به اصلاح نباتات ادامه دهد.

لندون اربریک یک دانشجوی ارشد در دانشگاه آبرن در رشته باغبانی است. علاقه او به باغبانی از زمانی شروع شد که با پدربزرگش شروع کرد. با گذشت زمان، لاندون مهارت ها و علایق صنعتی خود را در حالی که برای یک شرکت محلی کار می کرد، افزایش داد. لاندون رئیس انجمن چشم انداز و مهدکودک دانشگاه آبرن است، جایی که او برای برقراری ارتباط با همتایان خود با افراد در این صنعت کار می کند. لاندون دستیار پژوهشی در مقطع کارشناسی است و تحقیقاتی را در کنفرانس انجمن علوم باغبانی آمریکا (ASHS) ارائه کرده است. لاندون علاقه شدیدی به تولید مهد کودک و گلخانه دارد و مشتاقانه منتظر است که روزی جامعه را از طریق گردشگری کشاورزی درگیر کند.

کایلا موریسون در دسامبر 2021 مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته باغبانی در دانشگاه ایالتی اوکلاهاما دنبال می کند و قبلاً مدرک لیسانس خود را در رشته علوم باغبانی با یک خردسال در مدیریت آفات در دسامبر 2021 گرفته است. کایلا که مادر پرمشغله سه فرزند است، علاقه زیادی به همه چیزهای سبز و شکوفه دارد. او خاطرنشان می کند که جاه طلبی شغلی او از میل به پرورش دانش و کاشت بذرهای خرد باغبانی در دیگران سرچشمه می گیرد.

Yongjun Yue دانشجوی دکترا از موسسه اصلاح نباتات، ژنتیک و ژنومیک در دانشگاه جورجیا است. او در حال حاضر در آزمایشگاه زینتی چوبی UGA برای پرورش ارقام جدید با صفات جدید کار می کند. هدف آینده او تبدیل شدن به یک پرورش دهنده گیاهان است که روی گیاهان زینتی چوبی و چند ساله کار می کند.

در 20 سال گذشته، 47 بورسیه تحصیلی Spring Meadow-Proven Winners Funded Fund به دانشجویان اعطا شده است. درخواست های بورسیه برای دوره اعطای 2023-2024 تا 1 ژوئن 2024 باز است. افراد علاقه مند به درخواست برای بورس تحصیلی می توانند وب سایت HRI را بررسی کنند یا برای جزئیات بیشتر درخواست بورسیه با جنیفر گری، مدیر HRI به (614) 884-1155 تماس بگیرند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Spring Meadow Nursery و Proven Winners ColorChoice®، به www.ProvenWinners-Shrubs.com و www.SpringMeadowNursery.com مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر:
نهالستان علفزار بهار

www.SpringMeadowNursery.com


برندگان ColorChoice

www.ProvenWinners-Shrubs.com

منبع