Sollum با معیارهای گیاهی Leaficient to یکپارچه در LEDهای پویا شریک استSollum Technologies با Leaficient همکاری می کند. هدف این همکاری، پیشبرد استراتژی‌ها و دستور العمل‌های روشنایی با ادغام داده‌های دقیق رشد گیاه در الگوریتم‌های پیشرفته Sollum به منظور یادگیری، تطبیق و بهینه‌سازی کشت در زمان واقعی است.

François R-Moisan، CTO و یکی از بنیانگذاران Sollum Technologies هیجان خود را در مورد این مشارکت به اشتراک گذاشت و اظهار داشت: “ادغام معیارهای دقیق گیاهی Leaficient با پلتفرم ابری SUN as a Service® (SUNaaS®) توانایی ما را برای ارائه استراتژی های روشنایی فوق العاده مناسب افزایش می دهد. که بیش از هر زمان دیگری با نیازهای خاص هر محصول و رقم سازگار می شوند، این مشارکت استاندارد جدیدی را در کشاورزی دقیق ایجاد می کند.

برایان استنسیل، بنیانگذار و مدیر عامل Leaficient، افزود: “ما از دانش عملکرد و سلامت گیاه برای تعیین استراتژی های روشنایی استفاده می کنیم، اساساً از هر فوتون برای تولید زیست توده و جلوگیری از اتلاف استفاده می کنیم. سیستم های روشنایی دینامیک Sollum، همراه با قابلیت های اندازه گیری پیشرفته ما، ارائه می دهند. تولیدکنندگان کنترل و کارایی بی سابقه ای در عملیات خود دارند.”

برایان استنسیل بیش از دو دهه تجربه در تجاری سازی فناوری در طیف وسیعی از صنایع دارد. او در کنار یکی از بنیانگذاران اندی روپ، دکترا، یک کشاورز مادام العمر با تجربه گسترده در اپتیک و پردازش تصویر کار می کند. او مقالاتی در Nature Communications، Biomaterials، ACS Nano، The Journal of Functional Biomaterials، The Journal of Cell Biology و The Journal of Cell Science منتشر کرده است.

برای اطلاعات بیشتر:
فناوری های سولوم
sollumtechnologies.com

تاریخ انتشار:

منبع