Sion Young Plants درهای خود را از 6 تا 16 ژوئن باز می کند

روزهای باز
مشتریان می توانند با تعیین وقت قبلی برای یک تور با تیم فروش مراجعه کنند. در اینجا آنها می توانند بیش از 200 گونه Phalaenopsis را تحسین کنند، از جمله مدل های برتر، مدل های جدید و انواع تست. زمان مناسبی برای تولیدکنندگان که مجموعه‌ای از آینده‌شان را جمع‌آوری کنند. تورها با قرار قبلی، از 6 ژوئن تا 16 ژوئن، از ساعت 7:00 تا 17:00 در Zijtwende 55 در De Lier انجام می شود.

از 6 ژوئن تا 16 ژوئن، پرورش دهنده Sion Young Plants درهای خود را به طور انحصاری به روی متخصصان دیگر در طول “Sion Open June” باز خواهد کرد. در طول روزهای باز، تمام انواع Phalaenopsis آنها ارائه خواهد شد، یک آزمایشگاه ترند کاملاً جدید وجود دارد، و چندین رویداد از جمله “نمایش شام گل سیون” برگزار خواهد شد.

آزمایشگاه ترند کاملاً جدید
Sion Young Plants امسال با ناظر روند Sandra Könings برای تفسیری کاملاً جدید از Trend Lab همکاری کرده است. آزمایشگاه Trend به سه گرایش مصرف کننده جدید تقسیم می شود. حباب لوکس، حباب سرگرم کننده، و حباب سبز. Zeitgeist فعلی در اینجا به گرایش های مصرف کننده ترجمه می شود، جایی که Phalaenopsis نقش مهمی دارد. تطبیق سرامیک، بسته بندی و حتی ایده های محتوا، روندها را مستقیماً در عمل قابل اجرا می کند. با این کار، Sion Young Plants تضمین می‌کند که بازدیدکننده آزمایشگاه Trend را پر از الهام و ایده‌های جدید ترک می‌کند.

مناسبت ها
عصر سه شنبه، نمایش دیدنی «شام گل سیون» برگزار می شود. در طول این شب، Sion دانش بازار بین‌المللی خود را از طریق بحث و گفتگو با رهبران بازار از سایر قاره‌ها به هلند می‌آورد. علاوه بر این، این شب به برقراری ارتباط با مشتریان و روابط آنها اختصاص دارد. روز دوشنبه، Marketeer Meet Up برگزار خواهد شد، جلسه ای برای الهام بخشیدن به بازاریابان پرورش دهندگان Phalaenopsis. امروز بعدازظهر روی موضوع Chat GPT تمرکز خواهد کرد و توسعه جدید هوش مصنوعی را بررسی خواهد کرد. هر دو رویداد منحصرا برای مهمانان دعوت شده است.منبع