SecondFlor Europe از رنگ های جدید Hydrangea رونمایی کردشرکت SecondFlor Europe، یک شرکت در صنعت گل های حفاظت شده، عرضه سه رنگ جدید هیدرانسی را اعلام می کند: Blue Lagoon، Light Plum و Cappuccino. تیم این شرکت بیان می کند: “این افزوده های جدید قرار است الهام بخش طراحان و علاقه مندان به گل در سراسر اروپا باشد و امکانات تازه ای برای چیدمان و دکوراسیون گل های خلاقانه ارائه دهد.”

معرفی رنگ های جدید
«تالاب آبی – آبی پر جنب و جوش و عمیق که یادآور آب های آرام اقیانوس است، این رنگ به هر چیدمان، لمسی جسورانه و چشمگیر می افزاید و برای ایجاد نمایشگرهای چشم نواز عالی است.

آلوی روشن – رنگی ملایم و ظریف که ظرافت سایه‌های پاستلی را با کمی پیچیدگی ترکیب می‌کند. آلو روشن برای افزودن یک حس زیبایی به دسته گل ها و قسمت های مرکزی ایده آل است.

کاپوچینو – با الهام از رنگ های غنی و گرم یک کاپوچینوی کلاسیک، این رنگ حسی دنج و دلپذیر را به هر ترکیب گلی می بخشد. برای طرح های با تم پاییزی و عروسی های روستایی بسیار مناسب است.”

لوسی گفت: “هدف ما این است که به مشتریان خود گزینه های گل منحصر به فرد و متنوعی ارائه دهیم که خلاقیت و ظرافت را در طرح های آنها القا می کند.” “با اضافه شدن ادریسی های Blue Lagoon، Light Plum و Cappuccino، ما هیجان زده هستیم که روش های جدیدی را که مشتریان ما از این رنگ ها برای تغییر فضاها و رویدادهای خود استفاده می کنند، ببینیم.”

برای اطلاعات بیشتر:
Secondflor.us
www.secondflor.com

تاریخ انتشار:

منبع