Samskip با راه اندازی سرویس جدید اسپانیا-بریتانیا-روتردام به گسترش شبکه ادامه می دهدسامسکیپ سرویس کانتینر دریایی کوتاه را راه اندازی می کند که سانتاندر، تیلبری و روتردام را به هم متصل می کند، و قابلیت اطمینان، امنیت و مزایای پایداری حمل و نقل بین وجهی را به مشتریان در سراسر اسپانیا ارائه می دهد که توسط پشتیبانی مشتری محلی اختصاصی پشتیبانی می شود.

این سرویس جدید از روز سه‌شنبه، ۲ آوریل، از روتردام راه‌اندازی می‌شود و به مشتریان یک گزینه هفتگی دریای کوتاه اسپانیا-تیلبری-روتردام ارائه می‌کند که در مقابل جایگزین‌های قایق‌های جاده‌ای بسیار رقابتی باقی می‌ماند و در عین حال قابلیت اطمینان بیشتر و انتشار CO2 را به‌طور قابل‌توجهی در هر تن مایل ارائه می‌دهد.

سامسکیپ یک حضور محلی قوی در روتردام و بریتانیا دارد، و با اضافه شدن دفتر تازه افتتاح شده ما در بیلبائو، اسپانیا، که برای حمایت از استراتژی رشد ما در شبه جزیره ایبری راه اندازی شده است، ما به شدت در موقعیت ارائه خدماتی هستیم که Samskip است. شناخته شده برای.

Ólafur Orri Ólafsson، رئیس بخش بهینه سازی شبکه و تجارت ایبریا، گفت: “این سرویس جدید که شمال اسپانیا را به منطقه اقتصادی لندن و مرکز لجستیکی روتردام متصل می کند، خدمات قابل اعتماد قابل توجهی را برای مشتریان ما ارائه می دهد، در مقایسه با آنچه امروز در منطقه وجود دارد. خلیج بیسکای نام ترمینال جدید BMT Santander، که در داخل خلیج طبیعی بندر سانتاندر واقع شده است، مزیت بزرگی را در امتداد ساحل شمالی طوفانی‌آمیز به ما می‌دهد، زیرا ترمینال محافظت می‌شود و می‌تواند به طور مداوم کار کند – حتی با شرایط بسیار زیاد. بادهای شدید. در Samskip، ما به طور خستگی ناپذیر کار می کنیم تا مطمئن شویم مشتریان ما بالاترین سطح خدمات را برای محموله های خود در داخل و خارج از شبه جزیره ایبری دریافت می کنند.”

خاویر فونتاندا، مدیر تجربه مشتری کشور، Samskip SL: “با این سرویس جدید، ما به عنوان Samskip در حال گسترش دامنه فعالیت خود در بریتانیا هستیم و می توانیم خدمات ساحل شرقی و غربی را برای مشتریان خود ارائه دهیم. در عین حال، ما یک سرویس ارائه می دهیم. اتصال مستقیم از سانتاندر به روتردام و می‌توانیم از روتردام به‌عنوان یک بندر حمل‌ونقل برای اتصال خدمات ما به سایر نقاط اروپا استفاده کنیم. این گام دیگری به سوی هدف ما برای ارائه خدمات بهتر درب/در در بریتانیا و اروپا است.

برای اطلاعات بیشتر:
سامسکیپ
Waalhaven Oostzijde 81 – بندر شماره. 2203
3087 BM، روتردام
تلفن: +31 88 400 1000
فکس: +31 88 400 1900
ایمیل: rotterdam@samskip com

تاریخ انتشار:

منبع