Robovision 42 میلیون دلار جمع آوری می کندRobovision در آخرین دور سرمایه گذاری خود با موفقیت 42 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

دور تأمین مالی به تسریع گسترش Robovision در ایالات متحده کمک می کند و حضور محلی بهبود یافته را برای رسیدگی به تقاضای فزاینده برای راه حل های خودکار در کارخانه های آمریکایی تقویت می کند. این وجوه همچنین برای سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه و رشد در بازارهای موجود مورد استفاده قرار می گیرد، با برنامه ریزی برای افتتاح دفاتر آتی در سراسر آلمان، فرانسه، بریتانیا، خاورمیانه و آسیا.

مدیر عامل شرکت توماس ون دن دریش اظهار داشت: “ایمن سازی سرمایه گذاری از سوی حامیان برجسته ما را به طور منحصر به فردی برای هدایت نوآوری، تقویت حضور جهانی خود و استحکام بیشتر موقعیت خود به عنوان پیشگام در اتوماسیون مبتنی بر هوش مصنوعی قرار می دهد. من مشتاقانه منتظر این فصل بعدی در سفرمان هستم. گسترش خود را در بازارهای جدید تسریع کنیم و چشم انداز استراتژیک خود را اجرا کنیم.”

جاناتان برت، بنیانگذار Robovision، گفت: “بیش از یک دهه پیش، من با تیم واگمن، یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد فناوری خود که در مرحله تکمیل دکترای خود در زمینه یادگیری ماشینی بود، به گفتگو نشستم. ما به سرعت متوجه شدیم که این فناوری پتانسیل کامل را دارد. قوانین بازی را در اتوماسیون صنعتی بازنویسی کنید. ما از سرمایه گذاران خود به خاطر حمایت آنها سپاسگزاریم و مشتاقانه منتظر استفاده از رهبری تکنولوژیک خود برای تسریع پذیرش صنعتی هوش مصنوعی در مقیاس جهانی هستیم.”

Bao-Y Van Cong، شریک Target Global، می‌گوید: “Robovision تجسم تیم‌های رویایی است که ما آرزوی آن را داریم. پلتفرم پیشرفته Robovision AI، که کاربردهای متحول کننده را در بخش‌های مختلف به پیش می‌برد، بر پتانسیل عمیق فناوری بینایی پیشرفته تاکید می‌کند. سرمایه‌گذاری ما در Robovision مبتنی بر اعتقاد ما به رویکرد آینده‌نگر آن‌ها است که از معیارهای صنعت در معیارهای کلیدی پیشی می‌گیرد.”

هندریک ون آسبروک از Astanor Ventures می‌افزاید: “ما روی رهبران در نوآوری سرمایه‌گذاری می‌کنیم، به خصوص اگر آنها به یک سیستم غذایی پایدارتر کمک کنند. نوآوری‌های چشمگیر Robovision در کشاورزی توسط تیمی امکان‌پذیر شد که نه تنها قادر به تصور آینده است، بلکه می‌داند چگونه دیدن کیفیت پلت فرمی که آنها ساخته‌اند هیجان‌انگیزتر است، که با موفقیت آنها را قادر می‌سازد تا تأثیر خود را بر سایر صنایع مانند تولید افزایش دهند.”

برای اطلاعات بیشتر:
Robovision
www.robovision.ai

تاریخ انتشار:

منبع