Priva شصت و پنجمین سالگرد خود را جشن می گیرد و محصولات جدیدی را ارائه می دهد

از سال 1959 ماموریت Priva ایجاد فضایی برای رشد است. به گفته پریوا، این اقلیم است که در آن مردم و گیاهان بهترین شرایط را برای رشد تجربه می کنند، بنابراین به زندگی پایدار برای جمعیت رو به رشد و شهرنشینی جهان کمک می کند.

Priva مایل است لحظات مهمی را که تاریخ این شرکت را شکل داده است، جشن بگیرد، که با شروع اولین رایانه پردازشی خود در باغبانی آغاز شد. این سفر با معرفی راه حل های کنترل آب و هوا در صنعت اتوماسیون ساختمان در 40 سال پیش، و گسترش به بازار رو به رشد داخلی در 10 سال پیش، تکامل بیشتری یافت. به دست آوردن شناخت در میان پرورش دهندگان، شرکا، مدیران تاسیسات، تامین کنندگان و توسعه دهندگان.

Priva از 11 تا 13 ژوئن 2024 در GreenTech 2024 در آمستردام شرکت خواهد کرد و در آنجا از جدیدترین نوآوری های خود رونمایی خواهد کرد.

Priva ECO: صرفه جویی در هزینه های انرژی گلخانه ای
انرژی یکی از مهم ترین هزینه ها در عملیات گلخانه ای است. نوسانات قیمت، عدم قطعیت آب و هوا، و تقاضای پایداری یک چالش مداوم برای تولیدکنندگان است.

Priva ECO (بهینه ساز هزینه انرژی)، راه حلی با استفاده از فناوری Digital Twin و یادگیری ماشینی برای بهینه سازی هزینه های انرژی گلخانه ها است.

Digital Twin در هسته Priva ECO یک کپی مجازی از گلخانه است که از تمام تاسیسات و اتصالات شبکه نقشه برداری می کند. همچنین داده های مربوط به قراردادهای انرژی فعال در گلخانه را ثبت می کند، از جمله قیمت های نوسان انرژی.

هنگام کار، Priva ECO با در نظر گرفتن مکان و ویژگی های گلخانه، مصرف نور، مصرف انرژی و همچنین شرایط آب و هوا و پیش بینی های زمان واقعی، داده ها را جمع آوری می کند. سناریوهای انرژی شبیه‌سازی می‌شوند و سناریوهای بهینه به رایانه آب و هوای Priva Connext ارسال می‌شوند تا با حفظ استراتژی آب و هوایی از پیش تعریف‌شده اجرا شوند.

هنگامی که قیمت انرژی پایین است، ECO به طور خودکار انرژی را از مقرون به صرفه ترین منبع، مانند شبکه، برق یا گرما از گرمایش منطقه ای خریداری می کند و گرمای تولید شده را در یک بافر ذخیره می کند. هنگامی که قیمت انرژی بالا باشد، ECO از انرژی ذخیره شده قبلی در بافر استفاده می کند.

Priva One: راه حل یکپارچه برای کشت قابل پیش بینی و مقیاس پذیر.
صنعت باغبانی دائما در حال پیشرفت است. عملیات گلخانه‌ای در حال انتقال از رشد پاسخگو به رشد پیش‌بینی است و به چندین محصول و سایت‌های متعدد گسترش می‌یابد. ایجاد چالش های فزاینده برای تولیدکنندگان در سراسر جهان برای ایجاد یک آب و هوای ایده آل برای رشد مطلوب.

Priva One، پلتفرم ادغام Priva، طراحی شده است تا تولیدکنندگان را مسئول محصولات خود قرار دهد، و بینشی در مورد اینکه آیا اهداف محصول آنها محقق شده است و آنچه نیاز به توجه آنها دارد را ارائه می دهد.

طبق گفته Priva، مزایای کامل Priva One را می توان با کشت سبزیجات و توت فرنگی در مقیاس بزرگ به بهترین وجه تجربه کرد، زیرا به پرورش دهندگان این امکان را می دهد که فوراً بینشی در مورد محصولاتی که در همه سایت ها نیاز به توجه دارند دریافت کنند و به بهبود قابل توجهی در عملکرد محصول کمک می کند.

پرورش دهندگان با چندین سایت که محصولات متنوعی را تولید می کنند نیز می توانند از بینش های بلادرنگ و قابلیت های پیش بینی بهره مند شوند. به عنوان مثال، نحوه استقرار انرژی به مقرون به صرفه ترین روش برای 24 ساعت آینده*، نحوه برنامه ریزی برنامه کاری هفته آینده، و/یا نحوه استراتژی تولید محصول برای سال آینده.

Priva One راه حل های شرکای مانند Blue Radix، IUNU و Source.ag را ادغام می کند. همراه با بینش مستقیم نسبت به عملکرد محصولات زراعی، عملیات کنترل گلخانه‌ای 24 ساعته و مدیریت نیروی کار، Priva One قصد دارد همه چیزهایی را که تولیدکنندگان برای مدیریت، برنامه‌ریزی و فعالیت در یک گلخانه نیاز دارند در یک راه حل گرد هم آورد.

Priva PIM: بهینه سازی رشد محصول از طریق آبیاری دقیق.
Priva تاکید می کند که زمانی که استفاده از آب و مواد مغذی به طور بهینه مدیریت شود، می توان نتایج رشد بهتری را به دست آورد. نه فقط برای اطمینان از اینکه محصول دارای آب کافی برای تعرق است، بلکه همچنین برای جلوگیری از دادن آب بیش از حد، که لزوماً منجر به نتایج بهتر رشد نمی شود و حتی می تواند برای ریشه گیاهان مضر باشد. بنابراین ضروری است که دقیقا بدانیم چه زمانی و چه مقدار آب برای اطمینان از رشد بهینه محصول و توسعه میوه لازم است.

Priva PIM (مدیریت آبیاری دقیق) سیستمی است که داده های لحظه ای در مورد جذب آب، زهکشی، محتوای مواد مغذی (EC) و اسیدیته (pH) ارائه می دهد. این آبیاری خودکار را برای رشد محصول بر اساس بینش در زمان واقعی در مورد جذب و تبخیر آب گیاه امکان پذیر می کند. وزن صفحات، مقدار آب تخلیه، EC و اسیدیته pH را اندازه گیری می کند.

“با بینش های جمع آوری شده، کامپیوتر کنترل آب و هوا Priva آبیاری محصولات را تا آخرین قطره به طور خودکار مدیریت می کند و در زمان و هزینه برای کشاورزان صرفه جویی می کند. Priva PIM در حین کار تبخیر آب را به حداقل می رساند که به طور سنتی دقت اندازه گیری آبیاری را کاهش می دهد.

مزایای Priva PIM بسیار زیاد است: صرفه جویی در هزینه در قبض آب، کاهش مصرف کود و همچنین امنیت آب کافی و تمیز برای آبیاری. Priva PIM از طریق مدیریت دقیق و قابل اعتماد آب، کارآمدترین استفاده از آب را تضمین می کند. استفاده دقیق از آب و مواد مغذی همراه با بازیافت آب تخلیه در گلخانه به دستیابی به عملکرد مطلوب محصول کمک می کند.”

برای اطلاعات بیشتر:
Priva
[email protected]
www.priva.com

منبع