Pleasant View Gardens راهنمای منابع رشد جدید 2022-23 را منتشر می کند

طراحی با کاربری آسان، راهی سریع و ساده را برای پرورش دهندگان فراهم می کند تا از آخرین پیشنهادات Pleasant View استفاده کنند. این شامل 170 دستور العمل رنگارنگ است که به طور خاص برای سرزندگی و عملکرد انتخاب شده اند، همراه با فهرست کاملی از پرفروش ترین گیاهان یکساله، چند ساله، علف ها، گیاهان، سبزیجات، میوه ها و درختچه های ColorChoice.منبع

برای اطلاعات بیشتر
نمای دلپذیر
7316 Pleasant St.
لودون، NH 03307
603-435-8361
www.pwpvg.com

علاوه بر این، راهنمای جدید Grower Resource Pleasant View یک نگاه راحت به لاینرهای مختلف PVG ارائه می دهد، از جمله لاینرهای پیشرفته پیشرفته و برنامه جدید Plant & Ship، که به پرورش دهندگان کمک می کند تا با ارائه یک جایگزین عالی برای قبل از موجود، هزینه های راه اندازی را کاهش دهند. برنامه تمام شده

با نزدیک به 300 صفحه مملو از گیاهان گلدار باشکوه، راهنمای جدید منبع رشد باغ‌های دلپذیر، هر چیزی را که یک پرورش‌دهنده برای سال آینده نیاز دارد، فراهم می‌کند.

Pleasant View Gardens اخیراً راهنمای منبع رشد جدید خود را برای فصل رشد 2022-23 منتشر کرده است.

و نکته آخر، راهنمای منابع پرورش دهنده 2022-23 دارای کیت های معروف Go & Grow PVG (بهبود، سریع ترین پایان، ترکیب تابستانی سری، طعم سریع و آهسته گیاهان دارویی، و سبد آویزان) است که شامل همه چیز کوچک و متوسط ​​است. تولیدکننده سایز باید نورد، از جمله گیاهان، ظروف، دستورالعمل‌ها و مواد POP خرده‌فروشی مارک را دریافت کند.

اندی هانتینگتون، مدیر فروش ملی در Pleasant View Gardens، پوزخند می زند: «ارائه این کاتالوگ جدید به مشتریانمان هیجان انگیز است». ما به کار مجدانه ادامه می دهیم تا انواع و برنامه های جدیدی را اضافه کنیم که با روندهای صنعت برای فصل مطابقت داشته باشد و به مشتریانمان کمک کند تا موفق تر شوند. و، باید بگویم، پیشنهاد امسال یکی از بهترین‌های ماست.»

کتاب جدید همچنین مزایای کار با یکی از قدرتمندترین برندهای باغبانی مصرف کننده، Proven Winners® را به نمایش می گذارد. Proven Winners از ظروف مارک شناخته شده تا یکی از موفق‌ترین برنامه‌های ژنتیک در جهان، از طریق انواع جدید، برنامه‌های جدید و پشتیبانی بازاریابی بی‌نظیر، برای مشتریان Pleasant View چیزهای زیادی را به همراه دارد.

کاتالوگ جدید همچنین پیشرفت‌های برنامه بسته کامل برندگان اثبات شده سال گذشته را برجسته می‌کند، که با دانستن اینکه گیاهان در گلدان‌های برند PROVEN WINNERS به سادگی بهتر می‌فروشند ایجاد شد. به طور خلاصه، برنامه امسال انعطاف‌پذیری و گزینه‌های بیشتری را برای همسویی بهتر با نیازهای تولیدی کشاورزان اضافه می‌کند. ظروف را می توان در هر زمان و در هر تعداد سفارش داد. و گزینه جدید FlexTag به پرورش دهندگان این امکان را می دهد تا تصمیم بگیرند که چه تعداد از برچسب ها را دریافت می کنند، و برای کسانی که دستور العمل های ترکیبی را در حال رشد می کنند یا چندین آستر را در یک ظرف واحد قرار می دهند عالی است.