PHS برندگان مدال طلای سال 2024 را اعلام کردانجمن باغبانی پنسیلوانیا (PHS) فهرست برندگان مدال طلای سال 2024 را به اشتراک گذاشته است که اکنون از طریق اکثر خرده فروشان باغ در دسترس عموم است. برنامه گیاهی مدال طلا توسط PHS در سال 1979 برای جشن گرفتن و نمایش گونه های گیاهی زیبا و آسان که برای باغبانی خانگی ایده آل هستند ایجاد شد. هر سال، کمیته‌ای از کارشناسان باغبانی تشکیل جلسه می‌دهند تا درختان، درختچه‌ها و گیاهان چند ساله را بر اساس معیارهای مختلف ارزیابی کنند، از جمله مناسب بودن آنها برای باغ‌های خانگی در منطقه میانی اقیانوس اطلس، سهولت کشت، در دسترس بودن تجاری آماده، ارزش حیات وحش، تحمل آب و هوا، و مقاومت در برابر آفات

از زمان شروع این برنامه، PHS بیش از 150 کارخانه مدال طلا را نامگذاری کرده است. از جمله برندگان امسال، همه گیاهان برای سختی در مناطق 4 تا 8 در نقشه منطقه سختی USDA نشان داده شده اند، که آنها را به گزینه های ایده آل برای منطقه اقیانوس اطلس میانه تبدیل می کند.

«برنامه گیاه مدال طلای PHS به باغبانان آماتور و حرفه‌ای پیشنهادهای منحصربه‌فردی از گونه‌های گیاهی را ارائه می‌دهد تا به باغ‌هایشان با گیاهان مقاوم، درختان، درختچه‌ها و خوراکی‌هایی با رشد آسان، مقاوم، درختان، درختچه‌ها و خوراکی‌ها کمک کند که بسیاری از آنها عملکرد اکولوژیکی را نیز به باغ می‌آورند. اندرو بانتینگ، معاون باغبانی PHS گفت و به حیات وحش محلی کمک کرد. برندگان مدال طلای امسال مجموعه وسیعی از توصیه‌های گیاهی را ارائه می‌کنند که به خوبی برای انواع مختلف فضاهای باغ مناسب است، و یافتن گیاهی که برای شرایط باغ شما مناسب است را آسان می‌کند.

برای مشاهده لیست برندگان اینجا کلیک کنید

برای اطلاعات بیشتر:

انجمن باغبانی پنسیلوانیا

تاریخ انتشار:

منبع