PanAmerican Seed بیست و یکمین بسته آزمایشی را در شیان چین برگزار کرد

“در اواخر بهار، زمانی که همه چیز رشد کرد، ما در شیان، پایتخت چین باستان گرد هم آمدیم تا بیست و یکمین دوره آزمایشی بسته دانه های پانامریکن را برگزار کنیم. آزمایش پک از 10 تا 12 می در باغ گیاه شناسی شیان با موضوع برگزار شد. از “دانه پانامریکن شیان را مسحور می کند، باغ گیاه شناسی را با شکوفه های فراوان نقاشی می کند، مساحت کل بیش از 10000 متر مربع، شامل 7800 مترمربع منطقه نمایشگاهی مزرعه.”

این اولین بار است که PanAmerican Seed Pack Trial را در شیان مستقر می کند و برگزاری موفقیت آمیز این رویداد نه تنها نمایشی غنی برای کاربرد چشم انداز در شیان و حتی کل منطقه شمال غربی ارائه می دهد، بلکه ارائه می دهد. PanAmerican Seed می گوید: انتخاب های بیشتری از گونه های گل برای مشتریان محلی.

بسته آزمایشی به دو بخش تقسیم می شود: منطقه نمایش برنامه کاربردی مزرعه و منطقه نمایش حرفه ای، که شامل گیاهان یکساله، چند ساله، سبزیجات و غیره با مجموعا نزدیک به 200 محصول بذر و رویشی است. “اینها شامل اولین InterImpatiens 'SolarScape'، Impatiens 'Beacon' است که با بذر تکثیر شده است، که در برابر سفیدک پرزکی بسیار مقاوم است؛ Vinca 'Titanium'، 'ColorRush' Petunia جدید مقاوم به بیماری که به شدت رشد می کند و عملکرد خوبی در باغ دارد. “زانوی زنبور عسل”، اولین گل اطلسی گیاهی با رنگ زرد خالص، که می تواند در برابر گرمای شدید و محیط های مرطوب مقاومت کند، و انواع مختلف کولئوس از جمله “شعله افکن” از شاخ و برگ های کوچک اما رنگارنگ PanAmerican Seed توضیح می دهد که برنده AAS جواهر صورتی “SolarScape”.

طبق گفته PanAmerican Seed، منطقه نمایش برنامه های کاربردی به طور عمده شامل نمایشگاه محصول فردی و نمایشگاه محصول پرفروش است. پرورش دهندگان و مشتریان می توانند ویژگی های محصولات و عملکرد کاربرد را مشاهده کنند. وقتی وارد باغ گیاه‌شناسی شیان می‌شوید، نوار نمایشگر را می‌بینید که از 88 گیاه مجزا تشکیل شده است که به شکل‌های مربع کوچک پیوند شده‌اند و عملکرد هر گونه را در مزرعه نشان می‌دهند.

در نقطه مقابل منطقه نمایش محصولات فردی، منطقه نمایش محصولات پرفروش PanAmerican Seed قرار دارد. این شرکت اظهار می کند: “بزرگترین صفحه نمایش “SolarScape” در جهان که حاوی رنگ های جداگانه و مخلوط است. سری “SolarScape” با عملکرد بالا و قیمت پایین و رنگ های رایج مشابه انواع گیاهی به اتفاق آرا توسط مشتریان شناخته شده است.”

علاوه بر این، گروه Salvia، Mix of Coleus و Coreopsis، گروه Begonia، سری های مختلف Osteospermum همگی دارای ویترین هستند. آنها می افزایند: “ما می خواهیم به پرورش دهندگان و مناظرها نشان دهیم که رنگ، عادت و عملکرد گیاه و همچنین سازگاری محلی آنها در شیان چگونه است. در عین حال، ما همچنین امیدواریم که از طریق این نمایش ها بتوانیم الهام بخش باشیم. خلاقیت و الهام بازدیدکنندگان را فراهم می کند و انتخاب ها و مراجع بیشتری را برای طراحی و کاربردهای باغبانی خود در اختیار آنها قرار می دهد.

در ورودی محوطه نمایشگاه حرفه ای ما یک پاکت بزرگ و یک صندلی رنگین کمانی توپ وجود دارد. یک نامه و یک صندلی پذیرای بازدیدکنندگان از سراسر جهان است و مشتریان و دوستان ما را از سراسر جهان جمع می کند. یک راهرو “خط آسمان” از کل منطقه نمایش حرفه ای عبور می کند. در اینجا شما را به 12 بخش کوچک تقسیم کرده است. شما می توانید از هر صحنه در هر مرحله لذت ببرید. ما به طور خاص صحنه های مختلفی را برای هر گونه ایجاد کرده ایم. انتظار داشته باشید که تأثیر عمیقی از گونه ها در هر بیننده ای به جا بگذارید، آنها را با نمایش های ما به خاطر بسپارید.”

این شرکت می افزاید: “PanAmerican Plant برندی است که محصولات گیاهی را در چین نشان می دهد و شامل محصولات گیاهی Ball FloraPlant (BFP) و گیاهان چند ساله داروین است. گل اطلسی زرد رنگ پر جنب و جوش “Bee's Knee” و سری گل اطلسی “ColorRush” مقاوم در برابر باران، هر دو. از BFP، به‌عنوان برجسته‌ترین بخش‌ها ظاهر شده‌اند و با رنگ‌های خیره‌کننده خود، مجموعه آنجلونیا مجموعه‌ای گسترده از گونه‌های مقاوم به گرما را به مشتریان ارائه می‌دهد، Darwin Perennials نیز از چندین رقم استثنایی، از جمله Coreopsis «Uptick» رونمایی کرد. در دو رنگ زنده جدید که دارای دوره گلدهی فوق العاده طولانی هستند علاوه بر این اسطوخودوس 'Primavera' که در اوایل آوریل شکوفا می شود، همراه با اکیناسه 'Double Scoop' دارای گل های بسیار دوتایی و شاخه های قوی است.

علاوه بر این، محصولات گوجه فرنگی “Siam” و ریحان جدید “Bonsai” نیز یکی پس از دیگری در شیان ظاهر شده اند. PanAmerican Seed بیان می کند که ترکیب گل و سبزیجات به محصولات بیشتری اجازه ورود به بازار مصرف را داده و ایده های بیشتری را در اختیار خرده فروشان جدید قرار داده است.

آنها توضیح می دهند: “با پیشرفت سریع فناوری، ما به تدریج وارد عصر جدیدی از دیجیتالی شدن می شویم. در این دوره، کاتالوگ های کاغذی سنتی به تدریج جایگزین دستگاه های الکترونیکی می شوند. به منظور انطباق با این روند، این Pack Trial نه تنها به ارمغان آورد. انواع گل ها، اما برای اولین بار برنامه مینی توپ (Ball China) را به طور رسمی راه اندازی کرد انواع ما را درک کنید، این نه تنها حاوی اطلاعات غنی از محصولات است، بلکه خدمات ارتباطی و مشاوره آنلاین را نیز ارائه می دهد، و همچنین یک نوع پایدار برای صنعت باغبانی است.

در همان دوره از Pack Trial، سخنرانی‌های حرفه‌ای مختلفی در مورد ارتقای محصول، روندهای چشم‌انداز و سایر موضوعات خاص برای به اشتراک گذاشتن روندهای صنعت باغبانی برگزار شد. آنها نتیجه می گیرند: “ما امیدواریم که تحت نظارت این شهر عمیق و با حمایت از سیاست کمربند و جاده، PanAmerican Seed بتواند در 20 سال آینده همراه با شیان به چشم انداز گل و بازار خرده فروشی در اطراف منطقه شمال غربی خدمت کند. شرکت پلاگین Ruifeng.”

برای اطلاعات بیشتر:
دانه پان آمریکن
www.panamseed.com

منبع