OptiCept کنترل کامل فروش جهانی OptiBoost را در دست می گیرد

این یک گام مهم بعدی برای تجاری سازی OptiBoost است. OptiCept به ما کمک می کند تا از نظر تجاری پیشرفت کنیم و در عین حال دامنه کسب و کار خود را با قلمه های زینتی از طریق Syngenta Flowers که بزرگترین تامین کننده محصولات زینتی در جهان است، گسترش دهیم. من همچنین خوشحالم که می بینم ما همکاری مستمر با منابع کلیدی Syngenta را تضمین کرده ایم که در آینده با تخصص خود در دسترس خواهند بود و از کسب و کار در حال انجام ما حمایت خواهند کرد.” کریستین اوستبرگ، مدیر عامل شرکت Prebona AB می گوید.

OptiCept Technologies AB، Syngenta Seeds BV، و Prebona AB در سال 2021 قراردادی را برای راه اندازی جهانی برنامه OptiBoostTM برای گل های شاخه بریده منعقد کردند.

ما در مرحله تجاری سازی جهانی هم برای قلمه های جنگلی و هم برای گل های شاخه بریده هستیم. این نیاز به تمرکز مطلق و 100٪ تعهد برای بستن معاملات تجاری دارد. این باید اولویت اول باشد. با این تغییر این امر محقق می شود. کمیسیون فروش از OptiBoost تا OptiCept، نه تنها سود ما را افزایش می دهد، بلکه به ما امکان می دهد پیشنهادات و سازماندهی کلی اطراف OptiBoost را تقویت کنیم. علاوه بر این، ما از طریق قرارداد تجاری با Syngenta Flowers، بازار مهمی را برای قلمه های زینتی باز می کنیم. توماس لوندکویست، مدیر عامل OptiCept Technologies AB می گوید: این یک برد برد برای OptiBoost و Syngenta Flowers است.

برای تمرکز بیشتر و تقویت تجاری‌سازی جهانی OptiBoost، OptiCept مجدداً با Syngenta Flowers مذاکره کرده و کنترل کامل فروش و تلاش‌های بازاریابی جهانی را برای برنامه OptiBoost از اول اوت 2023 در دست می‌گیرد. Syngenta Flowers با بررسی این موضوع به مشتری مرجع تبدیل خواهد شد. OptiBoost را برای قلمه های زینتی در محدوده عملیات خود معرفی می کند. قراردادها حداکثر تا پایان سال 2023 تنظیم و امضا خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر:
OptiBoost
[email protected]
www.optiboost.seمنبع

پس از این انتقال، Syngenta یک قرارداد تجاری را به عنوان مشتری ترجیحی امضا خواهد کرد در حالی که قرارداد همکاری سه جانبه به طور موازی اصلاح می شود. OptiCept قرارداد فعلی نماینده با BCC را بر عهده خواهد گرفت و بحث های جاری را با منابع فروش اضافی در قلمه های جنگلی به پایان می رساند.

OptiCept فروش و بازاریابی جهانی را از اول اوت 2023 هدایت خواهد کرد. هدف این است که قرارداد سه جانبه بین OptiCept، Syngenta و Prebona تا پایان سال اصلاح شود. کمیسیون های Syngenta Flowers در نتیجه در دو مرحله به OptiCept منتقل می شوند که دو سوم آن تا اول آگوست و سپس به طور کامل از پایان سال به پایان می رسد. Prebona به عرضه راه حل ثبت شده OptiBona ادامه خواهد داد.