Monrovia برچسب های جدیدی را برای کاهش استفاده از پلاستیک ایجاد می کند

برای اطلاعات بیشتر:
مونروویا
www.monrovia.comمنبع

پایداری از دیرباز برای مونروویا یک اولویت بوده است. در دهه 1970، این شرکت به اولین نهالستان بزرگ تبدیل شد که رواناب آبیاری را بازیافت کرد و مصرف آب و کود را به شدت کاهش داد. Monrovia همچنین مفتخر است که جایزه معتبر EPA Evergreen آژانس حفاظت از محیط زیست را دریافت کند. این جایزه تلاش های برجسته پیشگیری از آلودگی را قدردانی می کند. امسال، مونرویا در حال انجام یک ارزیابی شرکتی از انتشار گازهای گلخانه‌ای خود و تعیین اهداف کاهش تا سال 2030 است. این شرکت بر بسیاری از زمینه‌های عملیات خود، از جمله تحقیق در مورد کاهش پلاستیک در گلدان‌ها و آزمایش مواد پلاستیکی زیست تخریب‌پذیر، نصب انرژی- تمرکز دارد. گلخانه ها و دیگ های بخار کارآمد برای کاهش مصرف سوخت و افزایش راندمان در شیوه های بارگیری. پدرسن می‌افزاید: «هدف ما نه تنها بهبود شیوه‌های خود، بلکه افزودن بر تأثیرات مثبت صنعت خود بر محیط‌زیست است». ما به ساختن فرهنگ شیوه‌های پایدار در تمام مهدکودک‌هایمان ادامه می‌دهیم.»

دو نوع طراحی برای بهار 2023 وجود خواهد داشت. گیاهان 2 گالن و بزرگتر دارای یک برچسب جدید صاف و دو طرفه خواهند بود. گیاهان 1 گالنی اکنون دارای یک برچسب دو طرفه با اندازه کوچک هستند که زیر گلدان آویزان نمی شود.

جاناتان پدرسن، رئیس و مدیر اجرایی Monrovia می‌گوید: «بخشی از کمک به مصرف‌کنندگان برای رشد زیبا، رشد مسئولانه نیز است. «رشد مسئولانه فقط یک شعار نیست. ما متعهد به کاهش ردپای کربن خود در طول زمان هستیم. این تغییر در برچسب‌های ما یک گام مهم است.”

برای چندین دهه، Monrovia از برچسب گیاهی حاوی اطلاعات در قالب کتابچه استفاده کرده است. اما در بهار امسال، این شرکت در حال طراحی مجدد برچسب های خود است تا استفاده از مواد پلاستیکی در برچسب ها را تا حدود 60 درصد کاهش دهد. طراحی جدید دارای اطلاعات ساده گیاهی و کد QR است که باغبان می توانند برای راهنمایی بیشتر به صورت آنلاین از آن استفاده کنند. کد QR مستقیماً به صفحه منحصر به فرد هر گونه در Monrovia.com منتهی می شود و نکات کاشت و مراقبت و همچنین الهام از استفاده و تاریخچه شرکت را ارائه می دهد.