Modiform با Solinatra شریک می شود

به گفته Modiform، تامین‌کننده سیستم‌های کشت، حمل و نقل و بسته‌بندی برای زنجیره تامین باغبانی، آن‌ها به لطف همکاری جدید با Solinatra، گام بزرگی در جهت جاه‌طلبی خود برای به حداقل رساندن استفاده از پلاستیک‌های بکر مبتنی بر فسیل برداشته‌اند.

Modiform و Solinatra به طور مشترک در حال توسعه و بازاریابی گلدان های رشد زیستی و زیست تخریب پذیر هستند. این گلدان‌های کاملاً طبیعی و گیاهی که توسط Modiform با استفاده از مواد Solinatra ساخته شده‌اند، یک محلول 100% طبیعی، فسیلی و بدون PFAS و قابل کمپوست خاک سرد را در اختیار پرورش دهندگان قرار می‌دهند. جایی که آنها زیست تخریب می شوند.”

گلدان های طبیعی Modiform با Solinatra در نهالستان های تجاری برای تولید گیاهان باغی و داخلی و سبزی های برگ دار آزمایش شده اند. به گفته این شرکت، گلدان ها نیز تاثیر منفی بر رشد گیاه ندارند. یکی از تولیدکنندگان که در پروژه های آزمایشی شرکت داشت، اظهار داشت: “گیاهان تولید شده در گلدان های Solinatra کاملاً همانطور که انتظار دارید رشد می کنند؛ داشتن یک محلول بدون فسیل عالی است!”

Modiform انتظار دارد که همکاری با Solinatra منجر به عرضه چندین محصول جدید در سال شود که به Modiform کمک می کند تا به اهداف خود در کاهش ردپای کربن و استفاده مسئولانه از منابع طبیعی دست یابد.

رابرت دی جونگ، مدیرعامل Solinatra، در هنگام امضای قرارداد: “Solinatra و Modiform یک تطابق کامل هستند: گلدان های گیاهی برای گیاهان پایدار! این یک راه حل زمین به زمین برای کشت مسئولانه است. ما در Solinatra برای جهانی بدون تلاش می کنیم. زباله های پلاستیکی از طریق نوآوری این همکاری با Modiform نشان دهنده کاهش شدید انتشار CO2 است.

پیتر لینتورست، مدیرعامل Modiform می‌افزاید: “گلدان‌های رشد پلاستیکی ما که از پلاستیک بازیافتی ساخته شده‌اند، خود کاملاً قابل بازیافت هستند. متأسفانه، ما هنوز شاهد بازیافت کافی در همه بخش‌های فروش نیستیم. گلدان‌های زیست تخریب‌پذیر می‌توانند راه‌حلی برای این مشکل باشند. علاوه بر این، برنامه‌های کاربردی خاصی برای این «گلدان‌های گیاهی قابل کمپوست» و محصولات مرتبط با آن وجود دارد.

Modiform بیان می‌کند که گلدان‌های رشد زیست‌تخریب‌پذیر و زیست‌تخریب‌پذیر سهم عادلانه خود را از بازار رو به رشد گلدان در آینده نزدیک خواهند داشت و به جهانی بدون زباله کمک خواهند کرد. Modiform و Solinatra بر این باورند که شفافیت و بینش عمیق در محاسبات ردپایی به آنها و مشتریانشان کمک می کند تا به همراه شرکای خود تصمیمات بهتری بگیرند.

برای اطلاعات بیشتر:
تغییر شکل
[email protected]
www.modiform.nl

منبع