MNP / Suntory هویت جدید خود را با ویدیوی شرکتی جدید خود معرفی می کند

برای اطلاعات بیشتر:
اروین گیزن
گل سانتوری
[email protected]
www.suntoryflowers.comمنبع

شرکت پرورش دهنده استراتژی شرکتی و هویت بصری خود را به روز می کند تا آینده نگر باشد. پس از 35 سال کار با یکدیگر در اصلاح نژاد، آزمایش، انتخاب، بازاریابی و صدور مجوز برای گیاهان بستری نوآورانه در سطح پیشرو، شرکت MNP / Suntory، مستقر در Leimuiderbrug از سال 1989، تصمیم گرفت هویت خود را با یک متمایز شرکتی جدید تغییر نام دهد. استراتژی جدید و رویکرد بازار

شعار جدید «پیشگامان کارخانه» مظهر روحیه رویایی و کارآفرینی شرکت است. سال‌های آتی با آگاهی جدید و نگرش ارتباطی غرورآمیز و صریح پیش می‌روند: شعار جدید آنها این است که انتقادی و متواضع بمانند، اما بیشتر در مورد نقاط عطف و موفقیت‌های به دست آمده صحبت کنند.

برای دستیابی به این هدف جدید، MNP / Suntory استراتژی جدیدی از برندهای تجاری ایجاد کرد که همه برندهای قدرتمند آنها مانند Surfinia، Sundaville، Granvia، Princettia، Surdiva، Senetti و Beedance را به هم متصل می کند. با این پیشنهاد متمایز، آن‌ها می‌خواهند بازار گل‌فروشی را با قابل‌مشاهده‌تر کردن برندهای خود برای مصرف‌کنندگان نهایی که به دنبال آن‌ها در فروشگاه‌ها نمایش داده می‌شوند، تکان دهند.

“داشتن یک برند تجاری قوی به ما این امکان را می دهد که در کل زنجیره تامین و ذینفعان و همچنین برای اهداف برندسازی داخلی و کارفرمایی قابل تشخیص تر و قابل مشاهده تر باشیم. با انجام این کار، ما همچنین استراتژی ارتباطی خود (www.mnpflowers.com) را به روز کرده ایم. اروین گیزن می گوید نه تنها به تکثیرکنندگان و پرورش دهندگان، بلکه به صادرکنندگان، عمده فروشان، خرده فروشی (آنلاین) و حتی مصرف کنندگان نیز دسترسی پیدا کنیم.

نشان جدید “پیشگامان کارخانه”، همانطور که آنها آن را می نامند، در قلب هویت برند جدید آنها قرار دارد. این نشان شامل قسمت بالایی و پایینی است که نشان‌دهنده یک گلخانه/آزمایشگاه است که مخفف نوآوری و روند است، در حالی که قسمت پایین نشان‌دهنده یک برچسب گیاهی است و نشان‌دهنده مارک تجاری و بازاریابی استراتژیک محصولات آنها است.

“برای موفقیت به عنوان یک پرورش دهنده، ما باید گیاهان را به مردم بیاوریم. ما به یک رویکرد بازار فعال و خلاق برای آینده نیاز داریم، شرکت را از یک استراتژی فشار به سمت یک استراتژی فشار کشش برای گسترش میدان بازی خود سوق می دهیم. هدف ما. اروین گیزن ادامه می دهد که به تدریج علائم تجاری شناخته شده خود را به مارک های مصرف کننده قوی افزایش دهیم.

“اگر به میراث منحصر به فرد خود که در سال 1888 با نام Moerhaim شروع شد نگاه کنیم، از آن زمان تاکنون در بازاریابی محصولات آن پیشگام بوده ایم. اکنون، تقریباً 135 سال بعد، هنوز هم اشتیاق ما این است که به جهان فضای داخلی منحصر به فرد و با کیفیت ارائه کنیم. و گیاهان در فضای باز که مصرف کننده مدرن را خوشحال می کنند و جهان را رنگارنگ تر می کنند، همانطور که در ویدیو برجسته می کنیم. علاوه بر این، ما همیشه می خواهیم به جای مکمل بازارهای موجود، بازارهای جدیدی ایجاد کنیم.” .