LumiRay، سرمایه گذاری مشترک جدید Lumiforte و Ruixue Global

Lumiforte پوشش های سایه انداز و محصولات پاک کننده برای باغبانی گلخانه، علامت گذاری خطوط ورزشی و سایر پوشش های کاربردی برای کشاورزی و صنعت را تولید و به فروش می رساند. Ruixue Global در طراحی و ساخت گلخانه های هوشمند و فروش نهال گل، تجهیزات کشاورزی و محصولات پوششی تخصص دارد.


از چپ به راست: دکتر RQ Huang (رئیس جمهور Rui Xue Global) و Guido Janssen (مدیر عامل Lumiforte) هر دو نشسته، خانم Zi Ying Huang، خانم Xue Ping Huang (هر دو Rui Xue Global)، Niels de Groot (CFO Lumiforte) و بری زویجست (CCO Lumiforte).

از اول ماه مه، هر دو شرکت با امضای قرارداد سرمایه گذاری مشترک در شرکت جدید LumiRay Beijing به نیروها پیوستند.

همکاری Rui Xue Global و Lumiforte به بیش از 20 سال قبل بازمی گردد. پس از همکاری طولانی مدت به عنوان شریک، این شرکت ها در سال گذشته موافقت کردند که به نیروها بپیوندند و یک شرکت مشترک در پکن برای تولید، بازاریابی و فروش پوشش های هوشمند در باغبانی، کشاورزی، خط کشی و بخش صنعتی راه اندازی کنند. برای مشتریان در منطقه آسیا.

شرکت جدید آقای Fulco Wijdooge را به عنوان مدیر کل و خانم Zi Ying Huang را به عنوان معاون مدیر کل LumiRay منصوب کرده است. Fulco در هر دو بخش باغبانی و کشاورزی در چین آسیا تجربه دارد.

زی یانگ در دانشگاه واگنینگن در رشته فناوری غذایی تحصیل کرد و قبل از اینکه سال گذشته به شرکت خانوادگی خود Ruixue Global بپیوندد، در مشاغل مختلف بازاریابی و مدیریت پروژه کار کرد.

LumiRay با همکاری تیمی، راه حل های پوشش دهی هوشمند را به کشاورزان آسیایی برای تولید مواد غذایی پایدار ارائه می دهد. افزایش تقاضا برای تولید مواد غذایی محلی در رابطه با تغییرات آب و هوایی نیاز به فناوری پوشش Lumiforte در چین و کشورهای اطراف را نشان می دهد. با تخصص محلی Ruixue در توزیع محصولات باغبانی در چین، شرکت جدید آماده گسترش بیشتر در آسیا است.”

LumiRay با غرفه خود در نمایشگاه Hortiflor Expo 23-25 ​​می در پکن، چین در W1-A050 حضور خواهد داشت.

برای اطلاعات بیشتر:
LumiRay

منبع