Lidl مفهوم مرکز باغ در فضای باز را گسترش می دهد

Lidl US در حال گسترش مفهوم مرکز باغ در فضای باز خود به 76 فروشگاه در سراسر شبکه Lidl US است. مراکز باغ لیدل دارای انواع گل، گیاه، خاک، سبدهای آویز، گلدان و سایر لوازم باغبانی خواهد بود.

مراکز باغ در سه مرحله در فروشگاه های منتخب راه اندازی می شوند:

  • 27 مارس 2024 – 14 مه 2024: جورجیا، کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی
  • 10 آوریل 2024 – 14 مه 2024: ویرجینیا و مریلند
  • 24 آوریل 2024 – 28 مه 2024: دلاور، پنسیلوانیا، نیوجرسی و نیویورک

Lidl با تولیدکنندگان محلی و خانوادگی، مزارع Gabrielsen، American Color Inc. و van Hoekelen Greenhouses همکاری کرده است تا گیاهان و گل‌ها را با بالاترین کیفیت با کمترین قیمت به مشتریان مرکز باغ ارائه دهد.

تامی رابرتز، مدیر خرید گل در Lidl ایالات متحده، گفت: “ما هیجان زده هستیم که مفهوم مرکز باغ Lidl را به مشتریان بیشتری ارائه دهیم. در Lidl، ما بی وقفه بر کیفیت و تازگی با قیمت های پایین و باغ خود تمرکز کرده ایم. مراکز نیز از این قاعده مستثنی نیستند. ما از همکاری با شرکای باورنکردنی خود – مزارع Gabrielsen، American Color Inc. و van Hoekelen Greenhouses برای ارائه بهترین گیاهان و گل ها به مشتریان خود در بهار امسال خوشحالیم.”

کارل گابریلسن، بنیانگذار مزارع گابریلسن، گفت: همکاری با Lidl برای آوردن گل های زیبا به جامعه محلی ما بسیار لذت بخش بوده است.

شان می، مدیر فروش American Color Inc.، گفت: “American Color Inc. مشتاق است که با Lidl برای توسعه مرکز باغ شریک شود و به اشتراک گذاری اشتیاق خود برای گل های شگفت انگیز با مصرف کننده ادامه دهد.”

الکس ون هوکلن، مدیر عملیات گلخانه‌های ون هوکلن، گفت: “گلخانه‌های وان هوکلن بسیار هیجان‌زده است که بخشی از راه‌اندازی مرکز باغ است. ما معتقدیم کیفیت، تجربه و خدمات ما همراه با مشارکت ما با Lidl، منجر به یک فصل بهار بسیار موفق در فضای باز.”

مفهوم مرکز باغ در سال 2022 در لانگ آیلند، نیویورک با مشارکت مزارع Gabrielsen، یک تجارت محلی که گیاهان سالانه، چند ساله، گیاهان خوراکی و درختچه‌ها را پرورش می‌دهد، به صورت آزمایشی اجرا شد. در سال 2023، این مفهوم در فروشگاه های Lidl در نیویورک گسترش یافت. امسال، Garden Center در بیش از 75 فروشگاه در سراسر شبکه Lidl ایالات متحده در دسترس خواهد بود.

منبع: lidl.com

منبع