Kuehne+Nagel بهترین باربری در هند معرفی شد

Kuehne+Nagel راه‌حل‌های لجستیکی یکپارچه را در سراسر لجستیک دریایی، لجستیک هوایی، تدارکات جاده‌ای و تدارکات قراردادی از تیمی از متخصصان بسیار با تجربه ارائه می‌کند.

کوئن ون در مارل، مدیر عامل هند، سریلانکا، و مالدیو در Kuehne+Nagel، اظهار می کند: “ما بسیار خوشحالیم که این جایزه را کسب کردیم. در میان آسیب پذیری ها و چالش های بیماری همه گیر، این جایزه یک قدردانی و تشویق بزرگ برای تیم ما و گواهی بر تمام تلاش های ما برای ارائه خدمات سازگار، قابل اعتماد و به موقع به مشتریان عزیزمان است.”

Kuehne+Nagel در اولین جایزه ملی تعالی لجستیک هند که توسط وزارت بازرگانی و صنعت، دولت هند در دهلی نو برگزار شد، به عنوان بهترین حمل و نقل بار انتخاب شد.

پیوش گویال، وزیر اتحادیه در امور بازرگانی و صنعت، امور مصرف‌کنندگان، غذا، و توزیع عمومی و منسوجات، ضمن قدردانی از تلاش‌های صنعت لجستیک در طول شیوع کووید-19 با توسعه زنجیره‌های تامین انعطاف‌پذیر و کارآمد، برای غلبه بر چالش‌های همه‌گیری، این جایزه را اهدا کرد. و حمایت از رشد تجارت در دو سال گذشته. Kuehne+Nagel در میان رقابت سخت شرکت های لجستیک در هند برنده این جایزه شد.

این جوایز به منظور جلب توجه عوامل تغییر و ایجاد نوآوری و تحول در بخش لجستیک در کشور است. وزارت بازرگانی و صنایع یک فرآیند یک ساله شناسایی، طبقه بندی و انتخاب درخواست های واجد شرایط را از بین 169 مدخل در 12 دسته جایزه انجام داد.

برای اطلاعات بیشتر:
Kuehne + Nagel
home.kuehne-nagel.comمنبع