Keukenhof پذیرای 1.4 میلیون بازدید کننده در سال 2024 است

Keukenhof فصل سالگرد خود را در سال 2024 با موفقیت به پایان رساند و از 21 مارس تا 12 مه 2024 پذیرای بیش از 1.4 میلیون بازدید کننده بود.

پرنسس مارگیت در 19 مارس هفتاد و پنجمین سالگرد نمایشگاه گل کوکنهوف را افتتاح کرد. به لطف فداکاری نسل‌های پرشور، کوکنهوف طی 75 سال به یک پدیده بین‌المللی تبدیل شده است. با جشن های سالگرد امسال، کوکنهوف قصد دارد قدردانی و غرور خود را ابراز کند. Post NL (یک سرویس پست و بسته هلندی) یک تمبر بین المللی منتشر کرد، یک نمایشگاه جشن در کوکنهوف به نمایش گذاشته شد، RTL مستند “Keukenhof 75” را پخش کرد و هفته گذشته، ارکستر متروپل یک کنسرت در فضای باز همراه با یک موزیکال ارائه کرد. سفر در زمان این مستند را می توان از طریق Videoland دوباره تماشا کرد و کنسرت Keukenhof در روزهای دوشنبه 20 می و یکشنبه 16 ژوئن از NPO 1 پخش خواهد شد.

اکثر بازدیدکنندگان از هلند (20٪) و پس از آن آلمان، ایالات متحده، بریتانیای کبیر و فرانسه بودند. بازدیدکنندگان از آسیا بازگشته اند، البته نه به تعداد دیده شده قبل از همه گیری. در مجموع، این پارک پذیرای بازدیدکنندگان از بیش از 100 کشور مختلف بود.

Keukenhof به طور موثر میانگین تعداد بازدیدکنندگان روزانه را با استفاده از بازه های زمانی مدیریت کرده است. این امر تدارکات را به داخل و خارج از پارک و تجربه در پارک گل را بهینه کرده است. کوکنهوف همچنان به این موضوع توجه زیادی دارد.

کوکنهوف برای چند آخر هفته فروخته شد. در این فصل، بسیاری از کمپینگ ها در پارکینگ کوکنهوف پارک شده بودند.

بسیاری از بازدیدکنندگان Keukenhof از اکسپرس مستقیم Keukenhof از Schiphol، Leiden، Amsterdam RAI یا Harlem استفاده کردند. اتوبوس‌های شاتل از اپراتورهای تور آمستردام به کوکنهوف نیز فعال بودند.

Keukenhof در تمام طول سال با 40 کارمند دائمی کار می کند و در طول فصل به 1000 کارمند می رسد. “ما یک فصل جشن را جشن گرفتیم. عشق به گل ها در بین بازدیدکنندگان ما به وضوح قابل مشاهده است. این اولین فصل من بود و من به این افتخار می کنم که چگونه همه همکاران و سایر دست اندرکاران با شور و اشتیاق فراوان خود را وقف گل ها و مهمانان کرده اند.” Sandra Bechtholt، مدیر کل Keukenhof می گوید.

ترکیبی از شکوفه دادن زودهنگام در پارک و مزارع پیاز گلدار در Bollenstreek دوباره بازدیدکنندگان زیادی را به خود جلب کرد. به دلیل دمای پایین در شب، پارک برای مدت طولانی رنگی زیبا باقی ماند. با این حال، به دلیل بارش باران، شکوفایی در پارک در هفته گذشته از شدت کمتری برخوردار بود. واریته های دیرشکوفه در حال شکوفه بودند، در حالی که سایر بسترهای گل پژمرده و مرده بودند. تا روز آخر، تیم باغ با کاشت مجدد لاله ها و گل های دیگر در چندین مکان، پارک را بهینه کرد.

Keukenhof از 20 مارس تا 11 می 2025 باز خواهد بود.

منبع: Keukenhof

منبع