J. Berry Nursery ارتباطات جامعه با گیاهان را افزایش می دهد

از آنجایی که باغبانان در سراسر کشور در تابستان امسال، Black Diamond® Crape Myrtles یا هالیوود Hibiscus® را به ظروف اضافه می کنند، شرکتی که پشت این برندها قرار دارد، بی سر و صدا به سطح پایین سازمان های اجتماعی در حیاط خلوت خود می افزاید. جیم بری، بنیانگذار نهالستان جی بری، معتقد است که حمایت از همسایگانش با اهدای گیاهان، بودجه برای برخی از مهم‌ترین فعالیت‌های غیرانتفاعی در جامعه را افزایش می‌دهد – اما همچنین باغبانی را برای عموم ترویج می‌کند.

از سازمان‌هایی که گیاهان چوبی و علفی را در مواجهه با تغییرات آب و هوایی آزمایش می‌کنند تا گروه‌های اجتماعی که از طریق فروش گیاهان اهدایی درآمد کسب می‌کنند تا کاشت‌های باغی که برای رضایت عموم طراحی شده‌اند، بسیاری از سازمان‌های اجتماعی از نهالستان J. Berry و گیاهان آن بهره می‌برند.

دکتر دیوید کریچ، مدیر SFA Gardens، می گوید: «SFA Gardens به دلیل مهدکودک هایی مانند J. Berry Nursery رشد می کند. باغبانان با آزمایش گیاهان اهدایی توسط J. Berry Nursery تعیین می کنند که کدام گیاهان در گرمای شدید و خشکسالی ناشی از بحران آب و هوا رشد می کنند. کریچ می‌گوید: «چهار سال گذشته تغییرات اقلیمی آزمایشی حماسی برای همه ما بوده است، و باغ‌ها گیاهانی را نشان دادند که رشد می‌کنند، زنده می‌مانند یا می‌میرند. هدف صنعت معرفی و ترویج گیاهان مقاوم در برابر آب و هوا برای چشم انداز قرن بیست و یکم تگزاس است. سازمان هایی مانند نهالستان جی.

گیاهان اهدایی نیز از طریق دو فروش سالانه گیاهان برای جمع آوری کمک مالی استفاده می شوند که برای حمایت از ماموریت باغ SFA، برنامه ارزیابی و نگهداری مجموعه ها درآمد ایجاد می کند. فروش گیاه SFA Garden Spring 2024 بیش از 100000 دلار درآمد داشت و گیاهان مهدکودک J. Berry در پول جمع آوری شده مشارکت داشتند.

همراه با کمک های مالی به SFA Gardens، J. Berry Nursery همچنین از درختکاری و باغ های گیاه شناسی Wood County پشتیبانی می کند. برای بیش از 17 سال، J. Berry Nursery گیاهانی را برای حمایت از فروش گیاهان بهاره و پاییزه درختکاری اهدا می کند، زیرا سازمان هیچ بودجه ای برای شهر، شهرستان، ایالت یا دولت فدرال دریافت نمی کند. پول به دست آمده از فروش گیاهان اهدایی و همچنین عضویت های پرداخت شده، از نگهداری باغ ها و خانه تاریخی استینسون حمایت می کند.

لین گرادو، نایب رئیس دوستان درختکاری و مدیر باغ می‌گوید: «جیم بری از زمانی که این باغ‌ها در سال 2007 تأسیس شدند، حامی سرسخت درخت‌کاری و باغ‌های گیاه‌شناسی وود کانتی بوده است. من داستان‌هایی شنیده‌ام که او شخصاً به مهد کودک خود می‌رفت تا برای یکی از اولین فروش‌های گیاهی ما گیاهان بیشتری تهیه کند، زیرا او احساس می‌کرد که ما به گیاهان بیشتری نیاز داریم.»

این سازمان غیرانتفاعی که توسط کارکنانی کاملاً داوطلب مدیریت می‌شود، برای حمایت از مأموریت خود و همچنین جذب اعضای جدید، که به افزایش درآمد کمک می‌کند، به فروش کارخانه متکی است. Grado می گوید: “گیاهان همیشه زرق و برق دار هستند، و ما می توانیم آنها را به عنوان “رشد محلی، تگزاس سخت” به بازار عرضه کنیم. آنها به طور غیرمستقیم بیشترین سود را برای ما به ارمغان می آورند، کمک های مالی نیز عضویت های پولی ما را افزایش می دهد، زیرا ما فروش گیاهان اهدایی را فقط برای اعضا برگزار می کنیم، که برخی از آنها یک پیش نمایش اولیه هستند از انتخاب هایی که هنوز به صورت محلی در دسترس نیستند.”

در کنار فروش گیاهان، گیاهان اهدایی به بهبود باغ ها کمک می کنند. گرادو می‌گوید: «پس از مرگ بنیانگذارمان، پم ​​رایلی، به تعدادی گیاه سفارش دادیم تا یک باغ یادبود ایجاد کنیم. جیم اصرار داشت که این گیاهان اهدایی او بوده است، و گفت که خوشحال است که از پم با کمک او تقدیر می کند. علاوه بر باغ یادبود، گیاهان اهدایی J. Berry Nursery به باغ‌ها کمک کردند تا یک نمایشگاه چمن بومی، و همچنین نمایشگاه‌هایی از درختچه‌ها و گیاهان چند ساله ایجاد کنند که به عموم مردم در مورد نحوه استفاده از آنها در مناطق آفتابی یا سایه‌دار آموزش می‌دهد. گرادو می‌گوید: «من نمی‌توانم به تختی فکر کنم که گیاهانی که توسط جیم اهدا شده باشد، نداشته باشد. بدون کمک‌های مالی متعددی که توسط J. Berry Nursery انجام شده بود، درخت‌کاری از نظر باغبانی چندان متنوع یا هیجان‌انگیز نخواهد بود.

در حالی که درختکاری‌ها و باغ‌های عمومی یک خروجی طبیعی برای کمک‌های گیاهی فراهم می‌کنند، نهالستان J. Berry نیز گیاهانی را برای جمع‌آوری کمک مالی در سایر سازمان‌های اجتماعی فراهم می‌کند. رابین روآن، مدیر اجرایی این سازمان می گوید: «شبکه معجزه کودکان در سیستم بهداشتی کریستوس ترینیتی مادر فرانسیس به حمایت جامعه برای ارائه مراقبت های بهداشتی استثنایی کودکان متکی است. “مشارکت ما با J. Berry Nursery کمک کرده است که معجزات مراقبت های بهداشتی برای کودکانی که در سراسر شمال شرقی تگزاس به آنها خدمت می کنیم ممکن شود و ما سپاسگزاریم.” اهدای گیاهان به سرتاسر جامعه، از جمله رویداد ملی شب بیرون که در آن گیاهان به اعضای جامعه اهدا شد، نهالستان جی بری را محکم به همسایگانش پیوند می دهد.

بری می گوید: «همه گیاهان بزرگی که اهدا می کنیم از برنامه تحقیق و توسعه ما بیرون می آیند. ما هر ساله بسیاری از گیاهان چند ساله و درختچه‌ای را آزمایش می‌کنیم، و آزمایش‌ها فقط شامل تعداد کمی از هر گونه می‌شود. با اهدای این گیاهان به باغ‌های عمومی و غیرانتفاعی محلی، که اغلب برای تولید درآمد بسیار مورد نیاز سازمان‌ها فروخته می‌شوند. ، مردم می توانند گیاهان عالی را خریداری کنند که به راحتی در جاهای دیگر در دسترس نیستند – و سازمان ها بودجه بسیار مورد نیاز خود را برای ادامه کار خود جمع آوری می کنند.

منبع