IPM Essen در سال 2025 با مفهوم سالن جدید باز می گردد

تغییر مکان در یکی از نمایشگاه های تجاری پیشرو در جهان برای باغبانی: از 28 تا 31 ژانویه 2025، برخی از نمایشگاه های ویژه در سالن های مختلف در Messe Essen نسبت به قبل ارائه می شود. با توجه به اشغال سالن 1A توسط روزهای سفارش بهار لندگارد، مناطق موضوعی که قبلا در این سالن قرار داشتند تغییر موقعیت می دهند. در آینده، مرکز اطلاعات باغبانی در سالن 4 مستقر خواهد شد، در حالی که مرکز کشف IPM و FDF World با صحنه نمایش به سالن 5 منتقل خواهند شد.

مکان های جدید برای FDF World، مرکز کشف IPM و مرکز اطلاعات باغبانی
Oliver P. Kuhrt، مدیر عامل Messe Essen توضیح می دهد: “با تخصیص هدفمند نمایشگاه ها و انجمن های ویژه به مناطق نمایشگاهی موجود، ما در حال ایجاد ارزش افزوده برای بازدیدکنندگان تجاری هستیم که در نهایت به نفع غرفه داران ما نیز خواهد بود.” Eva Kahler-Theuerkauf، رئیس انجمن باغبانی نوردراین-وستفالن و رئیس هیئت مشاوران نمایشگاه های تجاری، می افزاید: “مفهوم سالن اصلاح شده با فواصل کوتاه و ترکیبی از محصولات، نمایش های ویژه و مناطق ارتباطی امتیاز کسب می کند.”

مرکز اطلاعات باغبانی، ویترین جدید و نمایش آموزشی از سال 2025 در سالن 4
از سال 2025، باغبانان اطلاعات تخصصی دست اول و مشاوره حرفه ای در مورد تمام مسائل عملیاتی را در مرکز اطلاعات باغبانی در سالن 4 دریافت خواهند کرد. انجمن مرکزی باغبانی آلمان، شریک مفهومی IPM Essen، انجمن های منطقه ای و فرعی آن و گروه های تخصصی خود را در اینجا حاضر کنند و بازدیدکنندگان را به یک تبادل شخصی در غرفه مشترک دعوت کنند. علاوه بر مرکز نوآوری فناوری باغبانی با سخنرانی های تخصصی از صنعت و پژوهش، نمایشگاه آموزشی همچنین اطلاعاتی در مورد یافته های علمی جدید در سالن 4 در آینده ارائه خواهد کرد. نمایشگاه نوآوری با نمایش تمام نوآوری های گیاهی ارائه شده در مسابقه برای عنوان “نوآوری IPM 2025” همچنین نشان می دهد که باغبانی چه عملکردی دارد.

تجربه سفارش برای تجارت خرده فروشی سبز و گل
انجمن فدرال گل‌فروشان آلمان (FDF) و انجمن‌های منطقه‌ای آن را می‌توانید از سال 2025 در سالن 5 پیدا کنید. صحنه نمایش نقش اصلی را در دنیای FDF بازی می‌کند که ستارگان صحنه جهانی گل‌فروشی مهارت‌های خود را به صورت زنده در آن نشان دهند. الهام‌بخش گل‌ها و هنر گل‌سازی نیز توسط تورها و کارگاه‌ها و همچنین تاسیسات و موقعیت‌های POS ارائه می‌شود. طبق معمول، غرفه داران با لوازم گل فروشی و محصولات مکمل برای خرده فروشی و همچنین غرفه داران بین المللی گیاهان، از جمله از ایتالیا و ترکیه، بار دیگر در سالن 5 حضور خواهند داشت.

مرکز کشف IPM فرصت های بیشتری برای آشنایی با روندهای خرده فروشی جدید و مفاهیم بازاریابی موفق برای محصولات از همه مناطق IPM Essen ارائه می دهد. نمایش ویژه تحت مدیریت خلاق Romeo Sommers نیز از سال 2025 به سالن 5 منتقل می شود. تمرکز بر ایده های جدید برای مخاطب قرار دادن مشتریان در مراکز باغ به روش گروه هدف خواهد بود. تورهای با راهنما چندین بار در روز ارائه می شود.

مناطق نمایشگاهی در سالن ها بدون تغییر باقی می مانند و طبق معمول به بازدیدکنندگان تجاری جهت گیری خوبی ارائه می دهند:

  • منطقه کارخانه: سالن 1، 1A، 2، 5، 6، 7، 8 و Galeria

  • حوزه فناوری: سالن 3 و 4

  • محوطه گل فروشی و اثاثیه: سالن 5

برای اطلاعات بیشتر:
Messe Essen GmbH
Messeplatz 1, 45131
اسن، آلمان
www.messe-essen.de

منبع