Indoor Ag-Con شاهد 16 درصد افزایش حضور و غیاب است

گفت: «هر سال سخنرانان، غرفه‌داران و شرکت‌کنندگان ما از سراسر کشور و جهان مشتاقانه منتظر Indoor Ag-Con هستند، که صنعت ما را به عنوان یک جامعه گرد هم می‌آورد تا بحث‌های مهمی را در مورد موضوعات به موقع برگزار کند و چیزهای جدید در کشاورزی داخلی را به نمایش بگذارد.» برایان سالیوان، مدیر عامل Indoor Ag-Con.

“امسال، ما شاهد رشد بی سابقه غرفه داری بودیم و شرکت ها و شرکت کنندگان از 35 کشور را به رویداد جهانی خود جذب کردیم. سال آینده، با ادامه رشد با این صنعت در حال تحول، به مکان جدیدی نقل مکان می کنیم که فضای نمایشگاه و جلسات بیشتری را فراهم می کند.” “

Indoor Ag-Con یازدهمین نسخه خود را با افزایش مشارکت شرکت کنندگان و غرفه داران برای اجرای خود در 11 تا 12 مارس 2024 در Caesars Forum لاس وگاس جشن گرفت. فهرست شرکت های حاضر در نمایشگاه 54 درصد رشد کرد، با یک طبقه فروش فروخته شده با حضور 207 شرکت در 287 غرفه در مقابل 134 شرکت در 174 غرفه در سال 2023. تعداد شرکت کنندگان نسبت به سال 2023 با افزایش 16 درصدی، با 1584 شرکت کننده از 49 ایالت، شاهد افزایش 16 درصدی نسبت به سال 2023 بود. کلمبیا و قلمروهای ایالات متحده و همچنین 31 کشور دیگر.

شرکت‌کنندگان شامل مدیران سطح C و سایر تصمیم‌گیرندگان درگیر در هر بخش از CEA بودند. پرورش دهندگان، سرمایه گذاران، ارائه دهندگان فناوری، استارت آپ ها، دانشگاه ها، دولت، توسعه دهندگان املاک و مستغلات، خرده فروشی خدمات غذایی، تامین کنندگان و غیره. برای سومین سال، Indoor Ag-Con بار دیگر با نمایش انجمن ملی خواربارفروشان (NGA) مشارکت کرد و 146 شرکت کننده را از آن رویداد به طبقه نمایشگاه Indoor Ag-Con جذب کرد – که تعداد کل شرکت کنندگان را بیش از 1700 نفر رساند.

آیا هنوز گزارش تصویری ما را در مورد Indoor Ag-Con 2024 دیده اید؟
برای مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک کنید.

ص در نسخه Indoor Ag-Con 2025 که در 11 و 12 مارس 2024 در لاس وگاس، ایالات متحده برگزار می شود، حتما مداد بزنید.


تیم Oasis Grower Solutions آخرین مات های رشد AeroSelect خود را برای میکروگرین ها برجسته می کند.

Damion Schwarzkachel و Timo Kleijwegt، با Certhon و Denso، خوشحال بودند که ذکر کنند که این شرکت در حال گسترش حضور محلی خود در ایالات متحده است.

راهول، جود مک کال، گلن بهرمن، و نیلانگ پاتل با شرکت Innovative Growers Equipment Inc. همگی لبخند بودند.
تینیا پینا و بارت ویلسون با Re-nuble که گزینه های زیرلایه خود را برای باغبانی به نمایش می گذارند.

برای اطلاعات بیشتر:
Ag-Con داخلی
www.indoor.ag

منبع