“IFTEX 2023 موفق با تحولات صنعت هیجان انگیز به پایان رسید”

با ابراز قدردانی، Royal FloraHolland از همه خریداران، پرورش دهندگان و سهامدارانی که در طول IFTEX 2023 از غرفه آنها بازدید کردند، صمیمانه تشکر می کند. پاسخ مثبت و مشارکت بازیگران صنعت بر اهمیت این رویداد برتر تأکید کرد.

تولیدکنندگان و خریداران به غرفه تیم فلوریدا هجوم آوردند، جایی که اطلاعات عمیقی در مورد قابلیت‌های فعلی پلتفرم دریافت کردند و از فرصت استفاده کردند و در معاملات تجاری پربار شرکت کردند. علاوه بر فلوریدا، شرکت کنندگان این شانس را داشتند که خدمات مختلفی را که توسط Royal FloraHolland ارائه می شود، مانند Global Sourcing و مدرن سازی و اتوماسیون Dock Services، کشف کنند.

در پایانی به یاد ماندنی از این رویداد، استیون ون شیلفگارد، مدیرعامل Royal FloraHolland، و تیم مدیریتی برای حمایت از پروژه زیباسازی فرودگاه بین‌المللی Jomo Kenyatta متحد شدند. هر شرکت کننده یک درخت کاشت که نماد تعهد خود به پایداری محیط زیست و پرورش آینده ای سبزتر بود.

پیش‌بینی‌ها برای IFTEX 2024 آتی در حال ایجاد است، جایی که صنعت بار دیگر برای کشف افق‌های جدید و ایجاد ارتباطات ارزشمند گرد هم می‌آید. Royal FloraHolland مشتاقانه منتظر استقبال چهره های آشنا و شرکت کنندگان جدید در نسخه بعدی نمایشگاه است.


استیون ون شیلفگارد، مدیرعامل رویال فلورال هلند، و ادوین گالونیو، مدیر کل رویال فلورهلند در کنیا. برای دریافت گزارش تصویری FloralDaily اینجا را کلیک کنید تا تصوری از نمایش داشته باشید.

IFTEX 2023 به طور غیرقابل انکاری اثر خود را در صنعت گل به جای گذاشته است و به عنوان یک کاتالیزور برای نوآوری، همکاری و آگاهی محیطی عمل می کند. با پیشرفت های امیدوارکننده در افق، سهامداران و علاقه مندان آماده هستند تا شاهد آینده ای شکوفا برای تجارت جهانی گل باشند.

منبع: Royal FloraHollandمنبع

نمایشگاه بین المللی تجارت گل (IFTEX) 2023 با موفقیت به پایان رسید و رویدادی موفق را رقم زد که تولیدکنندگان، خریداران و سهامداران صنعت زیادی را گرد هم آورد. غرفه Royal FloraHolland به عنوان یک مرکز فعالیت برجسته بود و بازدیدکنندگانی را که مشتاق کشف آخرین قابلیت‌ها و انجام معاملات از طریق پلتفرم فلوریدا بودند، جذب می‌کرد.