ICA با معرفی سینی های PureFiber™ Horti، مصرف پلاستیک را کاهش می دهدICA سوئد سینی‌های پلاستیکی سنتی گل‌ها را با سینی‌های فیبر قالب‌گیری شده از Stora Enso جایگزین می‌کند. انتقال به سینی فیبر قالبی به معنای کاهش قابل توجه انتشار دی اکسید کربن در دراز مدت است. با جایگزینی سینی پلی استایرن با سینی فیبر چوبی، انتشار CO2 تا 81٪ کاهش می یابد.

“ما مفتخریم که اولین خرده فروش مواد غذایی در سوئد هستیم که همراه با تولید کنندگان و تامین کنندگان با استعداد خود گام بزرگی به سوی تغذیه پایدارتر گل برداشته است. انتقال به سینی های الیاف چوب تدریجی خواهد بود و اولین قدم چندین مورد خوب ما خواهد بود. ساندرا کژلین، مدیر فروشگاه گل‌ها، ICA سوئد، می‌گوید: گیاهان گلدانی و به دنبال آن تبدیل مداوم گل‌های تابستانی ما انجام می‌شود.

سینی های فیبر قالب گیری شده در سوئد توسط Stora Enso تولید می شوند و نشان دهنده یک نوآوری پیشگامانه در صنعت هستند. به جای سینی های پلاستیکی معمولی، سینی گل از الیاف چوب فشرده ساخته شده است که آن را کاملاً عاری از پلاستیک و PFAS می کند. علاوه بر این، با 100٪ برق سبز تولید می شود و از الیاف چوب نوردیک از منابع پایدار تشکیل شده است.

“ما خوشحالیم که همکاری خود را با ICA سوئد اعلام می کنیم، که با سینی های گل مبتنی بر فیبر ما راه را در پایداری پیشرو است. هر خرید نه تنها با زیبایی شکوفا می شود، بلکه سیاره ما را نیز پرورش می دهد. ما با هم راه حل های سازگار با محیط زیست را بازتعریف می کنیم. سینی در یک زمان.” جورج ریبائوس بری، مدیر ارشد توسعه کسب و کار در Stora Enso می گوید.

برای اطلاعات بیشتر:
ICA
ica.se

تاریخ انتشار:

منبع