HTA از وابستگان سفارت در بازدید از مهد کودک استقبال می کنددر 9 ژوئیه، در بازدیدی که توسط انجمن تجارت باغبانی (HTA) سازماندهی شد، دیپلمات های طیفی از سفارتخانه های اروپایی مستقر در لندن در مهدکودک پرووندر در کنت مورد استقبال قرار گرفتند. این بازدید فرصتی را برای وابستگان فراهم کرد تا از نزدیک شاهد عملیات یک پرورش دهنده بریتانیایی به نام Provender Nurseries باشند. این بازدید شامل نمایندگانی از هیئت اتحادیه اروپا به سفارت های بریتانیا، بلژیک، هلند، اسپانیا، فرانسه و مجارستان بود.

هدف از این بازدید دیدن دست اول یک کشاورز بریتانیایی و به اشتراک گذاشتن بینش هایی در مورد نحوه کار این صنعت با تامین کنندگان اروپایی، کار بر روی چالش های تجارت فرامرزی و گذار به بدون ذغال سنگ نارس بود، که گامی مهم به سوی باغبانی پایدار است. صنعت به طور فعال در حال پیگیری است.

جنیفر فیسی، مدیر روابط عمومی HTA، اظهار داشت:
“باغبانی زیست محیطی بریتانیا دارای زنجیره تامین و روابط تجاری طولانی مدت در اروپا است. واردات 753 میلیون پوندی گیاهان و محصولات گیاهی، داشتن زنجیره های تامین قوی و آگاهی از فشار و چالش هایی که با آن روبرو هستند بسیار مهم است. ما خوشحالیم که از نمایندگانی استقبال کردیم. طیف وسیعی از کشورها و ارائه مقدمه ای در مورد دامنه و ارزش بخش ما، و همچنین به روز رسانی در مورد تأثیرات سیاست مرزی و انتقال ما به عاری از ذغال سنگ نارس.”

“HTA واضح است که امیدواریم شاهد همکاری بیشتر با شرکای اروپایی برای هموارسازی تجارت با هدف دستیابی به یک توافقنامه SPS یا بهداشت گیاهی با نزدیکترین شرکای تجاری خود در آینده باشیم. ما مشتاق هستیم تا با همه ذینفعان علاقه مند تعامل کنیم. برای بحث در مورد اهمیت این بخش، چگونگی کارکرد آن و کمک به رشد سبز و جاه طلبی های زیست محیطی و خالص صفر.”

ریچارد مک کنا، مدیر عامل، مهدکودک پروندر، گفت:
“ما از استقبال نمایندگان سفارت برای دیدن نهالستان های پرووندر و نقطه کنترل تازه تکمیل شده ما خوشحال شدیم. این بازدید بر نقش حیاتی مهد کودک های ما در زنجیره تامین باغبانی و تعهد ما به تقویت روابط بین المللی قوی و شیوه های پایدار تاکید می کند.”

برای اطلاعات بیشتر:
انجمن صنفی باغبانی
www.the-hta.org.uk

تاریخ انتشار:

منبع