HilverdaFlorist مفهوم نام تجاری Dianthus Picture Perfect را در FlowerTrials 2024 معرفی کرد.مجموعه جدید گلدان، پاسیو و باغ HilverdaFlorist امسال نه تنها ژنتیک جدید بلکه مفاهیم خرده فروشی را نیز ارائه می دهد. یکی از اینها مدل مفهومی مستقل Dianthus Picture Perfect® است که برای اولین بار در FlowerTrials از 11 تا 14 ژوئن به نمایش گذاشته می شود.

با Dianthus Picture Perfect آشنا شوید
این گونه با شکوفه‌های سرخابی و قرمز تیره‌اش جلوه‌ای می‌دهد. این گل‌ها در یک زمان زیاد ظاهر می‌شوند و برای مدت طولانی گل می‌دهند. گیاهان سفت Picture Perfect برای رشد یکنواخت هستند و با مفهوم برند جذابی عرضه می‌شوند که آن را برای خرده‌فروشی ایده‌آل می‌کند. .

پیکچر پرفکت که در خاک کامل کاشته شده است به عنوان یک گیاه چند ساله رشد می کند و سال به سال شکوفه های پر جنب و جوش خود را ارائه می دهد و از بهار تا اوایل پاییز گل می دهد. در داخل خانه، Picture Perfect® هر فضای داخلی را با ماندگاری عالی شاد می کند و آن را به انتخابی عالی برای هدیه نیز تبدیل می کند. از روز مادر و پدر گرفته تا روز ولنتاین و مهمانی های خانه داری، Picture Perfect® لبخند را بر لبان همه می آورد.”

نام تجاری Picture Perfect
مفهوم نام تجاری Picture Perfect داستانی را برای تولیدکنندگان، خرده‌فروشان و گل‌فروشان ارائه می‌دهد تا برای این Dianthus به اشتراک بگذارند. مواد تبلیغاتی آماده برای چاپ طراحی شده است و هم طرح گلدان و هم لیبل موجود است.

وب سایت و رسانه های اجتماعی Picture Perfect
برای الهام بخشیدن به مصرف کنندگان، یک وب سایت Picture Perfect ایجاد شده است. در این وب سایت، مصرف کنندگان اطلاعاتی در مورد گیاه، نکات مراقبتی و الهام بخش پیدا خواهند کرد. همچنین دوستداران این گیاه می توانند از انجمن آنلاین Picture Perfect در فیس بوک و اینستاگرام دیدن کنند.

تصویر ژنتیک کامل
“Picture Perfect از مجموعه‌ای از ویژگی‌ها تشکیل شده است که گونه‌ای صورتی زیبا و در عین حال بسیار قوی ایجاد می‌کند. این دیانتوس چند ساله (تا -5 درجه سانتی‌گراد) تعداد گل‌های بسیار بالایی دارد و همچنین دوره گلدهی نسبتاً طولانی را در مقایسه با نوع مشابه ارائه می‌کند. آزمایشات Dianthus در دوره گذشته نتایج امیدوارکننده ای را نشان داده است و اکنون Picture Perfect آماده است تا بازار را فتح کند.

برای اطلاعات بیشتر:
گلفروشی هیلوردا

www.hilverdaflorist.com

تاریخ انتشار:

منبع